Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4 #psplus

Pytanie:
Mam dwie konsole i dwie roczne subskrybcje ps+.
Na konsoli ps5 mam odpalone konto na którym mam sporo gier i korzysta z tej konsoli tez moja różowa. Na drugiej konsoli ps4 mam odpalone konto z grami głównie multi czyli fifka, battlefieldy itp. Z tej konsoli korzystam tylko ja. Czy da się tak zrobić by gry multi czyli z konta ps4 były widoczne na ps5 i na odwrót? Poprzez dzielenie konta
  • 4
  • Odpowiedz
@Nodd: no da się i zasadniczo to niepotrzebnie kupowałeś dwa PS+. Logujesz się na konto na którym masz zakupione gry cyfrowe na PS5, ustawiasz PS5 jako konsolę podstawową, później logujesz się na PS4 na tym samym koncie i masz dostęp do tych gier zarówno na PS4 jak i na PS5. Na PS5 będzie potrzebny dostęp do neta żeby w te gry grać (kwestia sprawdzenia wazności licencji).
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinkito: Jeśli zrobię tak jak mówisz to czy 2 użytkownik konsoli ps5 czyli moja różowa ze swojego konta które nie ma ps+ będzie mogła grać w swoje gry jak do tej pory w sensie online ?
  • Odpowiedz
@Nodd: tak, ale konsola będzie musiała mieć dostęp do neta cały czas. I możliwe, że tych gier nie będzie w jej bibliotece, i żeby je pobrać będzie trzeba się zalogować na Twoje konto z PS+. Ale jak już będą dodane do pobierania to normalnie powinno się dać grać z konta bez plusa
  • Odpowiedz