Wpis z mikrobloga

  • 761
Czy ktoś orientuje się gdzie w M113 jest nabity numer silnika? Dostałem list od poprzedniego właściciela, że istnieje duża szansa, że w aucie siedzi nie 5.0, a 5.5 AMG i ciekawość nie daje mi żyć xD

PS: Airmatic lewy przód is ded xD

#prestizowygruz
  • 74
  • Odpowiedz
@Rittel wystarczy, żeby przepływka oszukiwała czy lambda czy masa innych czujników i wyjdzie niższa moc. Najpierw musi wiedzieć jaka powinna być seria, żeby to zweryfikować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Viscop: Fakt, faktem to mercedes, ale gdybyś kupował takie BMW zgodnie z dowodem to mógłbyś się zdziwić, że np. Zamiast 2.0 masz 1.8 albo zamiast 1.6 masz 2.8 xD.

@Kejran 100zł hamownia kosztuje i masz sprawę wiadomą bez zbędnego #!$%@? xD. Wolnossak nie będzie miał jakiś dziwnych przyrostów mocy względem serii więc łatwo będzie poznać.
  • Odpowiedz
@KapelanBrajan: No ale zobacz ile kosztuje np. m54b25 a ile silnik od AMG. Zmiana 1.8 na 2.5 w E46 to ~75KM różnicy, to jest sporo w dość lekkim samochodzie, zastosowanie też jest inne, jak ktoś wymienia silnik w tym gruzie to raczej nie po to żeby spokojnie jeździć
  • Odpowiedz
@Kejran: musiałby być po swapie. AMG wychodziły w standardzie z ABC, a nie Airmaticiem. Mój long ma 370 000 nabite i ostatnio 6,4 mi wyszło. Nie nastawiałbym się raczej na 5,5.
  • Odpowiedz