Wpis z mikrobloga

Odlewający Mircy drodzy. Właśnie dostałem zgłoszenie od jednej osoby, która ma ode mnie odlewkę (20 ml, biały atomizer, decant.pl), że atomizer w praktyce nie działa, bo co kilkanaście naciśnięć wypluwa kroplę płynu. Pan Konrad oczywiście stanął na wysokości zadania i będzie sprawę rozwiązywał, bo problem jest już znany, choć podobno rzadki. Sprawdziłem swoje pozostałe dwudziestki psikając wodą - są ok. W ostatnim czasie wysłałem kilka innych dwudziestek i jak na razie to jedyna reklamacja, ale radzę sprawdzić swoje zapasy, żeby nikomu lipy nie wysłać. Nie wiem czy problem dotyczy tylko białych.
#perfumy #rozbiorka
  • 7
  • Odpowiedz
@tangofever: a wezyk byl dobrze przyciety, tak zeby nie wciskal sie w dno blokujac przeplyw?
Ostatnio od kogos trafilem jeden niechetny do wspolpracy, odkrecilem go i zakrecilem ponownie zeby wezyk sie inaczej ulozyl, troche go przetyralem (psikalem do skutku) az w koncu zalapal
Nie polecam przy drozszych dekantach, bo za kazdym pustym przepompowaniem przez perfumy przechodzil strumien powietrza, wiec nie wiadomo jak sie ten dekant zestarzeje, chociaz wg teorii o potrzasaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@CheapiesLover staram się tak docinać, żeby wężyk kończył się najdalej na obwodzie podstawy i nie zawijał, bo wiem, że przy dłuższych się czasem zacina. Ale i tak wolę uciąć za długi niż za krótki - wiadomka. Zobaczymy, może o to chodzi, choć wątpię. Pan Konrad też powiedział, że problem prawdopodobnie jest w czymś innym - przynajmniej w znanych mu przypadkach
  • Odpowiedz
  • 0
@Ostatni_Piwniczanin wiem że są uniwersalne, ale może są jakieś subtelne różnice w budowie między czarnymi a białymi? Np. wszystkie białe, które aktualnie mam, mają grubszą sprężynę u dołu niż czarne. A może to kwestia partii. Nie znałem za to patentu z podmianą rurki, sprytne
  • Odpowiedz