Wpis z mikrobloga

Jest tu ktos regularnie korzystajacy z VivoActive 4?
Bateria w tym zegarku to jest dramat ku**a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podswietlenie 10%, wylaczylem pulsoksymetr. Dalem watchface, ktory sie zwie Infocal (sporo danych), ale ma wbudowana opcje, ze dla oszczedzania energii odswieza ekran tylko raz na minute.

O 22.00 naladowalem do pelna, a ten juz ma 55%. To normalne?

Pamietam, ze Vivoactive 3 przez pierwszy rok to ladowalem raz na 3-4 dni, a nie co 24h.

#vivoactive
#garmin
  • 11
@CzakNorris: naoglądałem się sporo recenzji i ani w nich, ani w wykopowych/redditowych postach, nie spotkałem się z takimi informacjami o baterii. To musi być jakaś wada fabryczna i Ci go wymienią.
@paragonik: Poczekam jeszcze chwile, bo ten pulsoksumetr wylaczylem na stale dopiero dzis rano i mam wrazenie ze zwolnilo.

Na reddicie jednak sporo postow lata gdzie ludzie narzekaja, ze za szybko ciagnie bateria jak sie uzywa czegokolwiek innego niz analogowe tarcze :P
@CzakNorris miałem v4, infocal ale odświeżanie 1min, podświetlanie 10%, bez pulso. Trzy godzinne aktywności w tygodniu i bateria 6dni z kawałkiem. Żarło ok 15% dziennie. Godz gps to minus 4-5%. Po kilkilu msc spadek do 4dni, potem 3dni. Zaczęło to byś upierdliwe i poszedł twardy reset, znów wróciło 6dni.
@CzakNorris: Mój trzyma zazwyczaj 3 pełne dni wtedy kiedy spaceruję i w nocy włączony pulsoksymetr. Przykład: w sobotę rano odłączony od ładowania i jakieś latanie po sklepach itd, potem spacer 2h:30m z GPS, ciagła synchroznizacja, w nocy pulsoksymetr, niedziela rano kolejny spacer 3h:30 minut z GPS, ciągła synchronizacja, wieczorem jeszcze jeden spacer 30 minut z GPS i teraz mam 36% baterii. Oczywiście ciągły pomiar tętna. W nocy pulsoksymetr zużywa do 10%