Wpis z mikrobloga

@Dalamar: Moge napisac bo to znana postac w rosyjskim intenrecie (czesto na memach) i nawet tv, a ja rosyjskie media przegladam. Zaznaczam, że info sprzed około 2 lat.
Twierdziła, że miała dwie czy trzy próby samobójcze. Wielokrotnie zmieniałą miejsce zamieszkania i szkoły. Na ru wykopie wkrzucali jej fotki jak sie upiła na zakonczenie szkoły. Ze dwa lata temu wystapiła wraz z jeszcze jedną w najpopularniejsyzm rosyjskim tok szoł (płacą za udział)
żyje, nagrywa tik toki i lajwy na Instagramie. Co więcej, nie czuje się że była wykorzystywana


@brednyk: No chyba jednak nie. Ogladlaem program w ktorym wystpiła 2 lata temu i inaczej to wygladało. Napisałem wyżej o próbach samobójczych. Do tego inna z ofiar tiwerdziła, ze nasza bohaterka podczas rozprawy krzyczałą do sprawcy, że zniszczył jej życie.
Z drugiej strony z zachowania możnaby amatorsko ocenić, że jako tako sobie z tym radzie.
@szurszur: ja właśnie oglądałem ten program i jako jedyna z trójki dziewcząt nie płakała pod publiczkę, tylko mówiła że wcale nie czuje się pokrzywdzona a trudne dzieciństwo i tak miała wcześniej. W przeciwieństwie do pozostałej dwójki nie szlochała. Tak w ogóle tego typu programy są reżyserowane i dziewczyny mówily to co producenci chcieli. Przecież żadna telewizja nie pokaże prawdy a granie na emocjach i demonizowanie w jedynym słusznym kierunku.

Twierdziła, że
@brednyk: Tak ten program jest mocno rezyserowany to fakt - mówię to po innych wydaniach gdzie sa nawet ustawki z mordobiciem. Nawet nie pamietam, że tam były trzy, zapapmietąłem dwie.
No raczej problem był w tym, że materiały wypłyneły co zrodziło konsekwencje i chyba nawet był taki moment w programie gdzie to powiedizano. I nie wiadomo jak to wyciekło - ona chyba nawet podejrzewała, że przeciek był od policji. Bo wyciek