Wpis z mikrobloga

Change my view: Grzegorz Braun powinien stanąć przed Trybunałem Stanu

Coraz więcej nawet skrajnych szurów, przynajmniej w moim otoczeniu, zaczyna przekonywać się o tym, o czym od początku wiedzieli normalni ludzie: Pandemia jest i jest smiertelnie groźna. Część ma rodziny pod respiratorami, część samemu się dusi. Skutki ich działań są jednak nieodwracalne.

Brodacze, nosacze, "odważni""buntownicy" przeciw opresyjnemu systemowi który odbiera im wolność nakazując przestrzegania podstawowych zasad BHP.. Ilu ofiar dałoby się uniknąć - a tym samy uniknąć lockdownów i paraliżu gospodarki - gdyby ludzie przestrzegali tych najbardziej podstawowych obostrzeń? No ale - nie, bo nie, oni są niezależni i ch*j. Je*ać ludzi starszych i chorych na serce/raka, obrona życia ich nie dotyczy,

A wszystko to nakręcane nie przez randomowego znachora z internetu, czy patoinfluencera tylko przez posła na sejm. Od samego początku Konfederacja, a przede wszystkim Grzegorz Braun otwarcie sabotowała JAKIEKOLWIEK działania zmierzające do pokonania Covid-19. Teraz starają się przedstawić jako wielcy obrońcy przedsiębiorców (którzy notabene już dawno odcięli się od tego środowiska), ale doskonale pamiętamy, że szurstwo Brauna sięgało samych początków pandemii. Foliarska książeczka, tropienie spisków, antynaukowy debilizm, Braun wprost zachęcał wyborców do ignorowania najprostszych obostrzeń, takich jak np. konieczność założenia maseczki i rękawiczek przed wejściem do sklepu (gdy nie trzeba było nawet mieć ich ubranych na zewnątrz). Bezpodstawnie oskarżał lekarzy i firmy farmaceutyczne o zarabianie na pandemii, samemu handlując foliarskimi gadżetami.

Ja nie boję się powiedzieć, że ten człowiek ma na rękach krew wielu Polaków, Co nawet lepsze w kontekście poglądów jego partii, swoją szkodliwą działalnością przyczynił się nie tylko do wielu nadprogramowych zgonów,, ale i do wprowadzania coraz surowszych obostrzeń i zamknięcia gospodarki..Bezmyślnie napędzał i napędza dalej koronawirusowe błędne koło. I za to, za masowe ogłupienie Polaków, za pośrednie narażenie wielu osób na utratę zdrowia i życia, za pomoc w totalnym zaoraniu gospodarki - powinien zostać postawiony przed TS i ukarany jak za zdradę stanu.

Postawienie go jest jak najbardziej możliwe, bo przed Trybunałem Stanu mogą być postawieni w stan oskarżenia również posłowie i senatorowie. Pytanie brzmi - czy komuś starczy odwagi.?

#bekazprawakow #koronawirus #bekazkonfederacji #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Galkovsky: @dziadeq: @crespo: jak to fajnie, że konkretnie, merytorycznie odnieśliście się konkretnych zarzutów @jedena11scie, całe szczęście - w przeciwnym wypadku wyszlibyście na fanatyków i fanboyów Brauna, którzy bronić jego rzekomo szurskiego działania potrafią tylko przez "wysrywy", stoperany czy "tak, a ja mam konto na wypoku dłużej także szach mat!" ( )
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Braun to przy nich pionek

Lekarze, profesorowie, ministrowie z telewizora:
- pojawienie się tego wirusa nic nie zmieni w trybie i działaniu służby zdrowia. Jesteśmy gotowi.
- maseczki pomagają? Ale nie wiem czy doustnie czy na ręce hehe
- maseczki
dziadeq - @TheBedThatEats: Braun to przy nich pionek 

Lekarze, profesorowie, minis...
  • Odpowiedz
@jedena11scie:
Trybunał Stanu nie działa tak, jak Ci się wydaje. Owszem:

przed Trybunałem Stanu mogą być postawieni w stan oskarżenia również posłowie i senatorowie.

ale doczytaj kiedy (tj. za co).
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: A o czym dyskutować z opem. Widać po tym wysrywie, że to niedojrzała osoba niepotrafiąca zaakceptować rzeczywistości. Znalazł sobie kozła ofiarnego w postaci osoby, której działalność ma żaden lub marginalny wpływ na sytuację epidemiologiczną bo to pasuje do jego uproszczonej i utopijnej wizji świata gdzie ludzie mają kontrolę nad wirusem, ale na przeszkodzie stoją mityczne szury.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po takim wysrywie ciężko będzie pobrać wymaz analny.

niedojrzała osoba niepotrafiąca zaakceptować rzeczywistości


@crespo: ano, coś jest na rzeczy... ( ͡º ͜ʖ͡º). Co do tezy, że to OP robi z posła (tak, posła, nie randomowego publicysty) Brauna kozła ofiarnego nie zgodzę się - poseł Braun sam z siebie zrobił naczelnego szkodnika tworząc i sprzedając swoje brednie o "plandemii".

A, i jakbyś mógł wskazać z których
  • Odpowiedz
@jedena11scie: a Szwecja jest rządzona przez lewicę a idzie kompletnie inną drogą niż piszesz. I ja się z nimi zgadzam że zachorowanie jest nieuniknione i lockdowny i tak dalej to tylko zbędna gra na czas. Maski powinny być tylko w sklepach, do tego szczepienia. Tak był wcześniej to ludzie nosili a jak każą to robić nawet w środku nocy na pustkowiu to nie dziwię się że ludzie to olewają. Maska
  • Odpowiedz
@jedena11scie: przede wszystkim to ludzie pokroju brauna w ogóle nie powinni sprawować funkcji publicznych XD po drugie pan Grzegorz powinien beknąć za swoją kłamliwą i szkodliwą książeczkę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz