Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: Twój sposób mówienia, bardzo mi przypomina sposób w jaki mówi Tomasz Jachimek. Pierwsze Twoje zdanie i myślę sobie.. "no Jachimek, jak nic". Nie traktuj tego jako ujma, bynajmniej, to ujma nie jest.
A barwa głosu.. no cóż, nic szczególnego. Nie rozróżniłbym Twojego głosu w grupie kilku innych głosów. Taki pospolity.
...ALE! Gdy posłuchałem Twojego śpiewu, to pomyślałem, że jesteś murzynką. Serio xD

PS

FAŁSZUJESZ KOSZMARNIE xD


@xxxCZARNY: Wiesz, trudno się śpiewa bez podkładu, mimo znajomości wysokości dźwięków takich jak C,D,E itd. Poza tym, trochę boję się zdenerwować sąsiadów i ściszam głos. Więc, nie korzystam z pełnych możliwości. Z tym angielskim u mnie jest tak, że mam wyrazisty polski akcent.
EDIT: trochę zdarzały się fałsze, to z nerwów, ale nie tak bardzo, aby to było słyszalne. Lubię śpiewać w częstotliwości 432 hz.
@blablaelotrzydwazero: Mam wrażenie, że moją wiadomość odebrałaś jako przytyk w swoją stronę? Nic z tych rzeczy. Po prostu trafiło na melomana xD Osobiście nie odważyłbym się na zaśpiewanie czegokolwiek, a więc szacun za "posiadanie" jajek.
A co do tej "murzynki". To chodziło mi o barwę głosu. I to też w żadnym wypadku nie jest przytyk. A w moim mniemaniu to jak najbardziej props ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osobiście nie odważyłbym się na zaśpiewanie czegokolwiek, a więc szacun za "posiadanie" jajek.


@xxxCZARNY: Typowa mentalność w moim kraju "słoń mi nadepnął na ucho".
No dobra, rozumiem, że to nie przytyk, ale tak to zabrzmiało.