Wpis z mikrobloga

Mireczki jest jakaś opcja na migrację zapisów gry z #gamepass ?
Nie ukrywam że od samego początku wkręciłem się w #nomanssky a wolę uniknąć sytuacji jak skończy mi się subskrypcja i będę zmuszony kupić grę od M$. Wolę już teraz polować na jakąś promkę na Steam czy po sklepach i wtedy grać (ʘʘ)
#pcmasterrace
  • 25
  • Odpowiedz
no właśnie też dotarłem do tej metody, ale wolę uniknąć sytuacji że po 3 miesiącach ileś godzin pójdzie w piach, bo prawie 300 zł to przeginka za tą grę.


@jedzczarnekoty: Na steam jest za 100 zł teraz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smartek: gra jest z 2016 roku a kosztuje tyle co na premierę i prawie 3x tyle co cena rynkowa gdzie indziej. To mnie zniechęca.


@jedzczarnekoty Na premierę kosztowała 250 zł i cene trzymala bardzo długo. Chyba ze 3 lata. Cena spadła jak gra pojawiła się w game pass. Wiem bo kupiłem ja na premierze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: @Smartek: ale skoro na Steam jest za stówkę to czemu uważacie że miałbym ją kupić w sklepie M$ za 3x tyle? ¯_(ツ)_/¯


@jedzczarnekoty A kto ci każe to kupić w sklepie MS? Jesteś masochista? Ze sklepu MS to tylko w game pass jak już.
  • Odpowiedz
@blaine_mono: kupione, ale chyba się poddam - coś mi nie idzie. Udało mi się wygrzebać jakiś plik zgodnie z poradnikiem wyżej, znalazłem lokalizację pliku zapisu w folderach Steam (bo w tej instrukcji nic nie ma na ten temat) i chyba działa, bo godzina, data zapisu pasuje - ale po wczytaniu gra zaczyna się od nowa (,)
  • Odpowiedz