Wpis z mikrobloga

#tinder
Macie jakis pomysl gdzie mozna sie spotkać w tych czasach? Poznalem fajną dziewczynę, chętna i tak dalej ale przez ten #!$%@? covid nie ma gdzie wyjść
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@benjas No to masz lipę w #!$%@?. Musisz mieć wolną chatę. Chyba, że airbnb albo hotel. Tylko wtedy koszta rosną do ogromnych rozmiarów.
Musisz stworzyć odpowiedni klimat, żeby dziewczyna czuła się komfortowo, a z ojcem gotującym bigos za ścianą będzie ciężko XD
Jest opcja auta jeżeli masz jakieś, tylko wtedy jest niewygodnie i też raczej trudniej, ale się da. Trzymam kciuki za sukces i wołaj czy udało ci się coś zwojować :D
  • Odpowiedz
@QHiN: #!$%@? mordo ja nie chce jej napierwszej wyruchac tylko poznać XD, jak sie zrobi cieplej to może jakiś park, ale pisze do mnie suczka codziennie sama z siebie wiec jestem dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QHiN: no nie wiem na Tinderze można tez po prostu znaleźć drugą połówke a nie tylko ruchańsko, przynajmniej tak mi się wydaję
  • Odpowiedz
  • 0
@benjas jak nie weźmiesz się za działanie to jej się znudzi pisanie z tobą, bo stwierdzi żeś dupaw korach a nie facet
  • Odpowiedz
@QHiN: to prawda ale czasy nie rozpieszczają, poza tym nigdy nie miała chlopaka bo sama wspomniała(ma 19 lat) więć moze jej naprawde zalezy
  • Odpowiedz
  • 0
@benjas no przecież możesz z nią dalej kontynuować jak ci się spodoba, ale jak jej chociaż nie pocałujesz na pierwszej randce to szanse na drugą drastycznie maleją
  • Odpowiedz
  • 1
@benjas imo jako doświadczony tinderowiec, to polecam działanie jak najszybciej. Jedno spotkanie łączy bardziej niż 2 tygodnie pisania.
  • Odpowiedz
@QHiN: no generalnie dla mnie tez środowisko barowe gdzie mogę przed randką się wstawić byłoby najlepsze, a tak w biały dzień w parku będzie ciężej o cokolwiek ;/
  • Odpowiedz
  • 1
@benjas wstawić możesz się samemu przed spotkaniem XD
Jak chcesz to możesz na romantyka zabrać laskę na piknik. Bierzesz koc, wino i coś skromnego do jedzenia (np. truskawki) i idziecie w plener w odosobnione miejsce :D
  • Odpowiedz
@QHiN: jeśli laska daje się całować na 1szej randce obcemu gościowi, to wyobraź sobie który ty jesteś z kolei. Bo chyba nie jesteś taki naiwny że jesteś wyjątkowy i tylko tobie na to pozwoliła.
  • Odpowiedz