Wpis z mikrobloga

z racji, że część z was chciała update z wyprawy polecam obserować/czarnolistować tag #narakara

Zgodnie z obietnicą, #!$%@? z kraju... Plan wycieczki wygląda następująco

Berlin - Hannover - Dortmund - Venlo - Antwerpia - Dunkierka

W Dunkierce znajduje sie potezny parking dla TIRów i tam postaram się złapać coś, co zabierze mnie do UK.

W trasę wyruszam z 2 dniowym opóźnieniem, może trochę większym jeśli faktycznie @npg13 weźmie mnie ze sobą bezpośrednio na wyspę ;)

Pozostaje mi spakować się i szykować do drogi :)

  • 26
@duffman: nie robie spam listy, generalnie wątpię, że będę miał dostęp do neta jakoś w miarę szybko, dlatego polecam obserwować tag bo spam lista na telefonie będzie dość hardcorowa do realizacji...

@jamesbond007: mam taką nadzieję, jak wyjdzie zobaczymy...

W czwartek w nocy wyruszam do Polski. Jeśli do soboty naprawią mi auto to w sobote o godzinie 17/18 będę śmigał do Polski z powrotem trasa Szczecinek - Szczecin - Berlin - itd az do Dunkierki albo Calis dalej Leeds na wyspach. Gdzie będziesz wysiadać? Jak z znajomością ang. jakie sutdia skończyłeś?
@npg13: jak już pisałem wcześniej

Tylko z tymi studiami to u mnie też było troche inaczej, bo pracowałem w takiej dużej korporacji na 3 litery - żeby nie podawać nazwy, praca fajna, przyjemna - pewnego dnia podszedł do mnie jeden z dyrektorów powiedział, że chciałby mnie awansować ale nie może, bo nie mam wyższego i że mam sobie zrobić nie ważne czy informatyczne czy szydełkowanie więc poszedłem w stronę zainteresować -