Wpis z mikrobloga

@Nikczemny_Pomidor: Niestety, ale polskie społeczeństwo jest spermiarskie. W Polsce panuje kult zawsze dobrej Matki Polki. Kobiet nawet kwiatkiem się nie bije, Polki najpiękniejsze na świecie, kobiety nie srają - to wszystko fantazje polskich spermiarzy.
  • Odpowiedz
@NVX78: spermiarstwo mylisz ze zwykłym gentelmeństwem.
Gentelmeństwo nie zakłada uległości wobec kobiet. Ja nie mam problemu z otworzeniem drzwi kobiecie i żadnej bym nie uderzył no chyba, że w samoobronie.

Spermiarstwo natomiast to przede wszystkim umniejszanie sobie by zdobyć kobiete. Taka droga do nikąd bo kobiety nie chcą tych co sobie umniejszają.

A co do filmiku- ta laska nie rozumie jednego, tego że na świecie są drapieżniki, osoby machiavelliczne których
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Gentlemeństwo przy założeniu, że jest równouprawnienie (albo przynajmniej się do niego dąrzy) jest frajerstwem i spermiarstwem. Jest rzekomo równouprawnienie to ja nikomu nie będę otwierał drzwi, tylko dlatego że ma cipę.
  • Odpowiedz
@NVX78: no ale ja nie uznaje równouprawnienia ¯\_(ツ)_/¯
Nie wyznaje tego mitu, odrzucam go w pełni i uważam, że kobieta i mezczyzna ze swej natury nie są sobie równi.
Polecam żyć z tą myślą i odrzucić fałsz.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: A jakie ma znaczenie w co ty tam sobie wierzysz? Liczy się stan faktyczny, to co jest teraz. A kobiety obecnie mają te same prawa, a czasami nawet większe. Frajerstwo uprawiasz i tyle.
  • Odpowiedz
Jeżeli nie widzisz tutaj problemu, to jesteś jego częścią


@NVX78: XD Jak słyszę taki tekst, to od razu wiem, że mam do czynienia z młotkiem, jakimś neofitą. Nie ma tu miejsca na żadną dyskusję. Albo przyjmujesz moją świętą prawdę, albo jesteś problemem. A problemy się likwiduje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu ludzi się nie uczy, że jeśli cokolwiek wrzucą do sieci czy wyślą komuś, to tracą
  • Odpowiedz
@NVX78: no fajnie, ale moim dziewczynom mówiłem, żeby nigdy mi takich zdjęć nie wysyłały, ani żeby sobie takowych nie robiły. O ile nigdy w życiu nie wysłałbym takich zdjęć nikomu, to liczę się z tym, że ktoś może mi lub dziewczynie włamać się na konto fb/maila/ukraść telefon itp. według tej dziewczyny jestem więc częścią problemu XDDDDDD
  • Odpowiedz
@NVX78: Przecież ma racje.

Skoro twoja dziewczyna, żona, kochanka czy ogólnie jakaś kobieta wysyła nudesy, to zachowaj je dla siebie, a nie rozsyłaj tych zdjęć znajomym czy wrzucaj na wykop.

Wysyła tobie, a nie wszystkim, a udostępnianie takich zdjęć jest zwykłym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mirun1717: Każdy o tym wie, a jakieś systemowe obwinianie mężczyzn, że to robią jest kretynizmem. Jak ktoś udostępnia czyjeś prywatne rzeczy najprawdopodnie wie, że źle robi i o to z resztą mu chodzi.
  • Odpowiedz
@mirun1717: przecież normalny mężczyzna wie że to mocno prywatne zdjęcia i że są tylko dla jego oczu. No ale zazwyczaj normalnym chłopakom takich zdjęć się nie wysyła tylko chadom przystojniakom chadom którzy wszelkie zasady mają głęboko w dupie
  • Odpowiedz