Wpis z mikrobloga

@atari_xd: to jest mega śmieszne jak ciebie boli fakt, że ludzie sobie tutaj po 100-200% na jakimś gównie zrobili. a ty jedyny wiesz, ze to scam, mądry i oświecony. a nie rozumiesz co ludzie do ciebie piszą.
Przecież on w pierwszym poście też pisze, że te 2% mu urosło od początku gdy kupował. Więc 200% też jest od początku. ja ma Ci to podać? że jest 20% do przodu względem ceny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhiskeyIHaze: przecież to for fun, córki wyciągnęłem - nauczyły się jak działa metamask, cieszą się bo mają ze 100pln 150 na teraz ale jednocześnie wiedzą że mogą wszystko stracić. Nauka najważniejsza.
  • Odpowiedz
@wojcir no ja to kupiłem nim w ogóle cokolwiek o tym przeczytalem. Po prostu wpis kogoś, że wchodzi w scam tak mnie zainspirował, że postanowiłem sam w ten scam wejść xD
Mnie śmieszy Atari bo pieni się o to czym ludzie się bawią. Nawet na telegramie jest xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WhiskeyIHaze: ja ogólnie ignoruje jak ktoś się dopierdziela co ktoś robi myśli czuje i na co wydaje swój hajs, matki takich ludzi musiały się nieźle śniegu #!$%@?ć że takich bałwanów porodziły( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz