Wpis z mikrobloga

@JackDaniels: ja miałem taki mały traktorek z przyczepa na pedały (traktorek miał pedały a nie przyczepa do wożenia pedalow) to ćwiczyłem parkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sanremu: z doświadczenia wiem że takie autka się nudzą bardzo szybko, u mnie obecnie syn ma quada elektrycznego 36v 800w który #!$%@? dobre 20kmh i dopiero teraz syn ma frajdę i śmieje się że jeździ szybciej niż dzieci na rowerach, nawet syn sąsiadów powiedział że już nie chce autka tylko quada xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@Sanremu: Taka woda z piachem to najlepsze co może być do zabawy.
Sam jak byłem mały to największą frajdę mialem jak dorwałem się do wężyka z wodą.
W ogóle wszystkie strumyki przy oczkach wodnych, na których możesz budować tamy, to super sprawa, bo rozwija kreatywność, a w komputerze nie ma jeszcze sandboxów z animacją wody.
  • Odpowiedz
@Sanremu: ciekawostką jest to, że niektórzy ludzie zostają na takim poziomie mentalnym do końca życia. I tak samo jak ten samochód traktują drugie osoby w związku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sanremu: sam kupiłeś im te auto czy prawilnie od chrzestnych albo dziadków?

My szczęśliwie nie dostaliśmy od chrzestnych i mamy jednego klamota mniej :D
  • Odpowiedz
@vargemp: ja tak samo!!! Nasz był taki zielono czerwony i najfajniejsze było parkowanie tyłem, udawałam że jadę jak mój ojciec samochodem :D
  • Odpowiedz