Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pozdzierany_Gumolit: Janusz mam to gdzieś, jesteś złodziejem który pragnie tylko dostawać coś za darmo, weź się za normalną pracę i wtedy dostawaj jakieś zapomogi to nie będę mieć o to do Ciebie pretensji xd
  • Odpowiedz
@Pozdzierany_Gumolit
@provotor
Problem jest niesamowicie złożony. Taki człowiek całe życie pracuje w fabryce smrodu u janusza, nigdy niczego innego nie umiał robić, nikt inny go nie zatrudni. Myśli że pieniądze biorą się z banku, a on dostaje pieniądze rządowe. Cała rodzina leci na minimalnej i nie potrafią zrozumieć że ktoś może mieć więcej i nie kraść. Oni nawet nie wiedzą że pis okrada ludzi których życia nie są w stanie sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kamilspl: odnosiłem się jedynie do obrazka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście masz rację tu działa myślenie za zasadzie "inni nic nie dali a obecni dają. Dali mi 500 zł nieopodatkowanej gotówki, dali mojej mamie 14 emeryturę". Dodatkowo działa propaganda, która każdym niepowodzeniem obarcza opozycję lub UE.
  • Odpowiedz
Oj stare SLD to jak dzisiejszy PiS.


@Pozdzierany_Gumolit: Stare SLD to konserwatyści, PIS to socjaliści. To są całkiem inne środowiska. SLD to mundurowi, nauczyciele, lekarze, aktorzy, wykładowcy, urzędnicy. PIS to raczej kręgi robotnicze czy rolnicze.
  • Odpowiedz