Wpis z mikrobloga

Paweł Jan Grzesiowski (ur. 28 października 1963) – polski lekarz pediatra, immunolog, doktor nauk medycznych, nauczyciel akademicki w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego


@lolingPL: no wiadomo, że lepiej się znają wych0dki po ledwo skończonej szkole średniej albo doktor memcen XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vaerlin: Oj tam, przecież wiadomo że lekarze z niezakaźnymi speckami mają zakaz interesowania się immunologią czy chorobami zakaźnymi i zgłębiania swojej wiedzy XDD
  • Odpowiedz
@YodaMonster: po pierwsze, to nie eksperci ustalają obostrzenia, tylko asy z rządu pokroju Sasina i Vateusza, a dla nich liczą się tylko słupki sondaży. Po drugie, żadne, ale to żadne obostrzenia nie zadziałają (i nie mają w ogóle prawa zadziałać), jak od pierwszego dnia każdy cwaniaczek tylko patrzy jakby tu je obejść, złamać i #!$%@?ć na nie jajca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vaerlin: To ci powiem jak lekarz robi tytuł naukowy - rękoma pracowników uniwersytetu a właściwie tych katedr które potrzebują próbek z oddziału. Zobacz sobie też jak cmkp stoi pod kątem impact factor który jest bezpośrednim wyznacznikiem punktacji za publikacje ergo poziomu danego miejsca. Cieniutko z tym u nich. Innymi słowy jest on nieco lepiej zorientowany niż przeciętny człowiek ale do naukowca to mu baaardzo daleko.
  • Odpowiedz
@Purple: I tak jest nieskończenie większym autorytetem niż „specjaliści” od zdrowego rozsądku, wyedukowani na wypoku lub grupach FB ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Jednak raczej prędzej zaufam doktorowi, nawet polskiemu, niż randomowemu osłowi z neta, który w dupie był i gówno widział. A to, że wiele osób wybiera opcję druga, to tylko nieironicznie wiele mówi o naszym społeczeństwie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vaerlin: raczej to świadczy o tym że taki Grzesiowski to matoł z nic nie wartym polskim dyplomem którego nikt z IQ szympansa słuchać nie powinien.

Ale wiadomo, PiSowi z nim po drodze, jakże by inaczej. Horban, Grzesiowski, Sutkowski. Dobre trio, zapomniałem o kimś?
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Nie znam tego gościa i nie wiem co opowiada, więc nie daje plusa wpisowi.
Ale kurde, wykopki
- ogół lekarzy jest bardziej kompetentny w dziedzinie medycyny niż ogół społeczeństwa
- powyższy punkt nie znaczy jednak, że żaden lekarz się nie myli

Jeśli ten Grzesiowski opowiada głupoty (nie wiem czy tak jest) to może być matołem niezależnie od stopnia naukowego.
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Przecież wykopowi specjaliści niedawno jeszcze #!$%@? że żadnego wirusa nie ma, że to zwykła grypa, koronawirusy istnieją już od lat a zgony to pandemia chorób współistniejących.
  • Odpowiedz