Wpis z mikrobloga

wklejam tutaj post @janon bo niestety @hempmont nie odpowiedzieli, a dodatkowo gdy @janon napisał w ich wątku, to po prostu skasowali cały wątek - tak, ten w którym mieli zbadać olejek HEMPmed i mieli zawołać wszystkich za tydzień - założyli nawet tag #testujemycbd minął prawie miesiąc i badania nie widać, za to @janon postanowił wysłać na badania ich olejki, wyniki i cała historia tego użytkownika poniżej:

"Radziłbym uważać na te “akcje “rozdajo”, bo sprzedawca Hempmont nie jest uczciwy. Jakiś czas temu kupiłem olejek Hempmont 10% przez Allegro (drugi dostałem gratis) dla dziecka mojego znajomego. Niestety ten olejek nie działał. Wcześniej stosował wiele różnych olejków CBD i była poprawa. Tym razem przy zachowaniu tych samych dawek stan się pogorszył, co wzbudziło podejrzenia i sugerowało, że coś z tym olejkiem jest nie tak.

Wysłałem więc olejek na badanie do laboratorium i wynik był szokujący, bo wyszło tylko 2% CBD. Sprzedający najpierw próbował zwalić winę na źle zbadaną próbkę przez laboratorium, jednak po ponownej analizie napisał, że: „rzeczywiście stężenie CBD wypadało wyraźnie niższe niż badane u nas. Wynika z tego, że nie otrzymał Pan pomylonej butelki, a cała produkcja musiała mieć zaniżone stężenie.”. Żeby sprawdzić czy faktycznie była to jednorazowa pomyłka odczekałem dwa miesiące i kupiłem ponownie olejki – tym razem z konta kolegi, który mieszka w innym mieście. Kupione olejki to Hempmont Classic 30%, Hempmont Apeks 30% i dodatkowo do zamówienia dorzucony był jeszcze „gratis” olejek Hempmont Classic 5%. Wszystkie trzy olejki zostały ponownie wysłane do tego samego laboratorium. Okazało się, że nie jest to „błąd w produkcji” jak zadeklarował Hempmont. W jaki sposób po dwóch miesiącach wszystkie trzy olejki znowu miały znacznie zaniżone wyniki CBD?To była jednorazowa pomyłka? W olejku Hempmont Classic 30% wyszło 20%, a w olejku Hempmont Apeks 30% jeszcze mniej bo tylko 19%. Z kolei w „gratisowym” olejku Hempmont Classic 5% wyszło zaledwie 1% CBD - nic dziwnego, że dodawane jest to jako gratis... Załączam wszystkie cztery certyfikaty, więc każdy może obejrzeć wyniki.

Nieprawdą jest też, że te olejki mają pełne spektrum. W jednym z olejków został sprawdzony cały profil kannabinoidów (Hempmont Apeks 30%) i okazuje się, że nie ma w nim ani trochę CBDA, CBG. CBN, THCA… Z tego co się dowiedziałem to wygląda to jak zwykły izolat CBD, a nie olejek z pełnym spektrum. W tym momencie wiadomym było dlaczego ten olejek nie działa jak powinien."

#cbd #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #konopie #oszukujo
bydlaku470 - wklejam tutaj post @janon bo niestety @hempmont nie odpowiedzieli, a dod...

źródło: comment_1616697034eFmwri3gPwaRZ3vFB0T8rT.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Potwierdzam wszystko co napisałem. Na wszystko mam potwierdzenie. Mogę także porobić zrzuty ekranu z dyskusji na Allegro z Hempmont.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę ogromne nakłady finansowe jakie ponieśliśmy aby być tutaj gdzie jesteśmy, skrajną głupotą byłoby tego typu celowe działanie. Dążymy do tego aby nasz produkt był świetnej jakości oraz w najniższej możliwej cenie, jednak nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli.


@hempmont: będziecie jakos rekompensować ludziom co kupili olejek o niższym stężeniu?
  • Odpowiedz
Okłamał mnie Pan kilkukrotnie. Pytałem gdzie jest zarejestrowany produkt i otrzymałem odpowiedź, że w GIS. Jednak pytałem w GIS i otrzymałem oficjalną odpowiedź, że nie jest to prawda. Od mojej pierwszej wiadomości do Pana do ponownego zbadania olejków minęły około dwa miesiące. Przez ten czas nic Pan nie zrobił choć dobrze wiedział, że z olejkami było coś nie tak. Nadal z pełną świadomością sprzedawał Pan wadliwy produkt. Te oleje stosują ludzie, którzy
  • Odpowiedz
@bydlaku470: wiem, że nie do mnie było pytanie, ale zakupiłam 1 marca 10% Apex i nie odczułam żadnego spadku działania. To moja 3 buteleczka CBD od nich, próbowałam też CannabiGolda, Premium Extract oraz Hemp Food i nie tylko smak mi nie odpowiadał ale i działanie było wyraźnie słabsze niż Hempmontu. Może udało mi się nie trafić na felerną partię?
  • Odpowiedz