Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszła moja czarna obudowa do #ps5 z aliexpress. Być może ktoś zastanawiał się jak wyglądałaby jego konsola z czarnymi panelami, wrzucam więc parę zdjęć.

Jakość spoko, użyli chyba ten sam rodzaj plastiku co w oryginale, masa jest praktycznie identyczna, jedyna różnica (poza kolorem) to brak logotypów Sony/PS. Pasuje idealnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że zaczepy wyglądają trochę mniej solidnie a plastik z zewnątrz nie jest tak fajnie chropowaty jak w ori. Czarny też być może zbyt mało czarny, szczególnie w porównaniu z podstawką, ale we wnęce pod tv różnicy mi nie robi. Za obudowę zapłaciłem łącznie 36,44$ (~18$ panele, ~11$ przesyłka i ~7$ podatek) i moim zdaniem za ten hajs warto jeśli kogoś bolą oczy od białego tak jak mnie.

Oczywiście wolałbym czarne ori od Sony, ale skoro nie chcą zarobić to Chińczyk zarobił ¯\_(ツ)_/¯

Stashqo - Dzisiaj przyszła moja czarna obudowa do #ps5 z aliexpress. Być może ktoś za...

źródło: comment_1616693355srdbKsKy1iRdf0eHsTmw1V.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@castover: Widziałem, wyglądają świetnie, ale wysyłka z Kanady to kolejne 10$, do tego vat i opłata celna i wychodzi mi ponad 100 dolców, trochę za dużo. Niemniej jednak gdyby komuś przyszły i chciał się podzielić jak wyglądają to może mnie wołać.
  • Odpowiedz
@krzysztofer77: Tak, trochę się niestety palcują, wprawdzie nie tak jak xbox sx albo błyszczący czarny panel między płytkami, ale zauważalnie. Na szczęście to nie jest sprzęt, który się na co dzień dotyka.
  • Odpowiedz
@Stashqo: specjalnie tego posta szukałem żeby jeszcze raz podziękować - dziękuję ()
doszły moje plejty i meeeega mi się podoba teraz konsola. Wygląda bardzo sexi, gdy tęsknym wzrokiem spoglądam na nią siedząc w robocie :( Wydatek niewielki a wizualnie o wiele lepiej
  • Odpowiedz