Wpis z mikrobloga

mirki, przesiadał się ktoś z ikea markus na jakiś lepszy fotel? nie powiem, markusa mam już od dłuższego czasu, a z racji że mam bez problemu budżet na coś porządnego, w okolicach 5k nawet to zastanawiam się nad tym herman miller, pytanie jaki model, i czy jest sens kupować go z np #allegro ? fotel ma służyć głównie pracy w domu przed komputerem jak i też pograniu czasem w coś #fotelbiurowy #krzeslobiurowe #fotel #meble #pytanie #biuro zawołam też #programowanie bo ich to stać na takie fotele pewnie xD
  • 16
  • Odpowiedz
markusa mam już od dłuższego czasu,


@Jurigag: i jak ci się na nim siedzi? Z racji ograniczonego budżetu zastanawiam się czy to faktycznie jest najlepsza opcja na 8h codziennej pracy.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: tragedii nie ma, z ograniczonym budżetem jakbym miał kupić ponownie to bym pewnie go wybrał, siedzę często dłużej niż 8h ale jednak nie jest on nijak wyprofilowany, siedzenie cały czas w pozycji prostej jaką ma on domyślnie nie wydaje mi się zbyt sensowne, da się go przecylić niby ale wydaje się to też takie średnie, do tego podłokietniki tylko w jednej pozycji
  • Odpowiedz