Wpis z mikrobloga

Oglada ktoś Kamila z kiki świat? Ciekawi mnie skąd gość bierze tyle kasy... Wiem wiem że wynajmuje 2 mieszkania sprzedaje dvd z poradnikami budowlanymi na których notabene występuje jego ojciec i na nim się dorabia. Nie atakuje go bo lubię ich oglądać, ale kurde studio sobie zrobił jakoś tydzień temu za pewnie 30k, dziś sony alfa a7s III + objektyw który polecił friz w swoim kursie. No ciekawe..

#kikiswiat
  • 8
  • Odpowiedz
Pewnie już trochę z youtube kapie po zatym kupił bodajże za 20koła botcoina jak był po 50 z tego co pamiętam mogę się mylić co do kursu więc nieźle przycià.
  • Odpowiedz
@thebestisyettocome: Ja oglądam od bardzo dawna i też nieraz się zastanawiałem, zwłaszcza od momentu kiedy kupił nowy samochód, potem wysokie opłaty, jakieś naprawy, czujniki gps, lodówka samochodowa, kamerka go pro z zestawem, nowy aparat z obiektywem, monitor, mnóstwo sprzętu do studia, można by tak wymieniać i wymieniać a teraz przyczepa z salonu za ponad 200k. Wiem, że ma jakieś swoje biznesy ale czy one są aż tak dochodowe, że pozwala sobie
  • Odpowiedz
@thebestisyettocome: Możliwe, był okres że 1 bitcoin był wart 250k więc jak kupił ich kilka i sprzedał w tamtym okresie to nieźle zarobił. Poza tym on ma jeszcze ziemię gdzie niby miał budować dom ale coś temat ucichł. Mieszkanie też kiedyś pokazywał ale nie pamiętam czy wynajmuje czy je sprzedał. U niego tyle się dzieje, że czasami można się pogubić hehe
  • Odpowiedz