Wpis z mikrobloga

Znany youtuber powiedział, że z ambitnej treści na YT i 5 mln wyświetleń można wyciągnąć z 50 tys. zł.
To ile w takim razie z nieambitnej treści można zgarnąć?
Z ciekawości sprawdziłem twór latexów Mlecznego. Przez niecały rok wygenerował ponad 12 mln wyświetleń. Treść jest patologiczna, ale na 100% co miesiąc wpadają grube tysiące PLN-ów.
I ja się pytam gdzie jest ta kasa?
#kononowicz #patostreamy
  • 9
@bbbbbbbb: jaki to youtuber? Zobacz sobie kanał Łukasza budowlańca on tam pod koniec któregoś roku pokazywal miesiexzne wpływy z youtube, i byly one średnio po 8 tyś zl przy wyświetleniach po150 tys odsłon i ponad 100 tyś supkci
@Varumax: tak, o niego chodzi. A może on podał wartości za wyświetlenia i współpracę z firmami? Faktem jest, że kręci naprawdę proste filmy. Z tą ambitnością może faktycznie przesadziłem.Po prostu ma treści, które są bardzo atrakcyjne dla reklamodawców bo w sumie jego filmy to jedna wielka reklama. I na tym polega jego fenomen i może stąd ta kasa?
@bbbbbbbb: Możliwe że ma tyle razem ze współpracami bo za same wyświetlenia jest to niemożliwe. 1 mln wyświetleń to chyba ok. 1,5 - 2 tysięcy złotych. Takie informacje widziałem kiedyś na innym kanale ale nie pamiętam co to był za film.
Filmy kręci proste ale ostatnio naprawdę nie przygotowywał się do nich i popełniał dużo prostych błędów przez niewiedzę.