Wpis z mikrobloga

ponieważ nie dostaję kodu 3D secure. Mam konto w Alior banku, a kartę mastercard


@Zorganizowany_chaos: alior teraz robi autoryzacje przez apke, zamiast sms, moze revolut pokazuje stara strone? byl kiedys problem z mbankiem, 3d secure strona sie nie ladowala, mbank niby naprawil ale nie dzialalo dopoki sie nie przeinstalowalo revoluta
@Zorganizowany_chaos: Dodam jeszcze live hack. Revolut ma limity w wypłacaniu kasy z bankomatu, bardzo niskie limity. Alior ma coś takiego jak "korzyści", które możesz sobie wybierać z listy. Jak wybrałem bezpłatne bankomaty za granicą i bezkosztowe przewalutowanie to wypłacam z bankomatu po kursie podobnym jak Revolut ale bez limitu! Płacenie za usługi - podobnie, bezkosztowo. Korzystam z Revoluta w zasadzie dla bezpieczeństwa tylko, bo jestem w dzikim kraju.
@MaciejMmm: @dzennyu: @pacyfon: @UczesanyPedryl: @Zorganizowany_chaos: też mam z tym problem - mówicie, że podpięcie się pod Google Pay pomoże?


@FanRuskichPierogow: Już powinno ci działać, trzeba aktywować w aplikacji 3D secure gdzieś tam w opcjach trzeba to zrobić, nie wiem dlaczego ale ja tak musiałem nagle zrobić mimo że wcześniej przez smsy kody używałem. Trochę to #!$%@?, że do karty potrzebuję aplikacji na telefon bo co gdybym