Wpis z mikrobloga

@Czerwony_jak_WIG20: Dzięki za typy
PZU - nie chcę na razie kupować spółek skarbu państwa
BWH - zrobię analizę ale na razie wygląda, że mają tendencję spadkową ING wygląda lepiej chyba
FASING, INTROL - za małe jak dla mnie, już przy mirbudzie mi kurs bardzo lata a co dopiero przy tych :)
@HadHod: możesz sprawdzić sobie Ailleron - zmierzają w dobrą stronę, dużo ciekawych projektów m.in dla bankowości, wyniki za zeszły rok dużo lepsze niż zakładali, a wewnątrz całkiem dobra organizacja pracy i zespołów, ukierunkowani na długotrwały rozwój - nie pytaj skąd wiem :)
@HadHod: Ja pierwsze zakupy zrobiłem bardzo późno dopiero w okolicach ~9zł ale miejsca na spadki poniżej tej wartości według mnie nie ma, dywidenda bardzo ciekawa więc uznałem, że w długim terminie będzie to bardzo opłacalne.
@temp16: na nic nie naganiam, jedynie napisałem żebyś sobie sprawdził, ja się na giełdzie i wykresach nie znam. Po prostu współpracuję z nimi i z mojej perspektywy firma ma ogarniętych szefów, którzy mają sensowny plan na rozwój, fajnie podchodzą do pracowników, do tego sporo ciekawych pomysłów na przyszłość.
@HadHod: assecopol, assecobs.
Jak nie chcesz spółek skarbu państwa, to weź pod uwagę to, że dużo dywidendówek ma spory udział OFE. Niedługo będzie likwidacja OFE i część ze spółek które wymieniłeś (np. Kęty) mogą stać się spółkami skarbu państwa (o ile polacy będą przenosić kasę do ZUS, a nie do IKE).