Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: mi się znudziła po parudziesięciu godzinach, narobiłem tych questów i zleceń od cholery, popchnąłem fabułę do bitwy w twierdzy wiedzminów, a potem zapał zdechł. Trochę za dużo contentu i zbyt powtarzalne zadania jak dla mnie. A nie można bez końca jarać się dialogami i klimatem.
  • Odpowiedz
  • 0
Raz przechodziłam z niebieskim, po roku czasu zainstalowałam sobie i stanęłam przy końcu fabuły, nie mogę się zebrać, żeby skończyć, chociaż z chęcią pograłabym jeszcze raz w dodatki. Najgorsze są początki do przejścia, cholernie nudne, ale sama gra kozacka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sergeant_Matt_Baker: nie jestem gamerem, nie czytałem Sapka, ani nie grałem w 2 poprzednie części. Polecam w 100% i uważam ją za fabularnie najlepszą grę w jaką grałem.
  • Odpowiedz
Przechodzę 3 raz, nie pomijaj żadnej rozmowy bo fajnie się łączą wątki. Walka dla mnie też jest nudna dlatego najniższy poziom jak dla mnie jest wystarczający. Mam tego farta, że dopiero niedawno zacząłem grać w gry i bardzo dużo tytułów do przejścia.
  • Odpowiedz
@olaw9: @bloger_klasyczny: Ja skyczyłem podstawę + serce z kamienia ( nawet nie wiedziałem kiedy się on rozpoczął i skończył, myślałem że to zwykłe questy bo nigdy z poradników nie korzystam ), natomiast do dodatku krew i wino podchodziłem 2-3 razy, aż na siłę skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz