Wpis z mikrobloga

@Varesi: o cię, teraz będą Biblie interpretować na antenie tvp. A cytat z biblii jest właśnie nietrafiony, człowiek (wg autora ksiegi) nie kieruje się instynktem, wiec powinien uwazac gdzie wsadza swoje przyrodzenie albo komu pozwala wsadzić.
  • Odpowiedz
@Aster1981: Nie uprawiasz seksu z ludźmi, z którymi nie dopuszczasz możliwości posiadania potomstwa i po problemie. A tak naprawdę to nie, bo biblia się myli co do tego, że człowiek nie kieruje się instynktem i popędami. Po drugie stanowienie prawa na podstawie Biblii byłoby raczej nie do końca rozsądne.
  • Odpowiedz
@r4do5: oczywiscie ze uprawiam. Dzieci to nie kwestia dopuszczania a planowania i jasnej, przemyslanej decyzji. Bo posiadanie dziecka wiaze sie z ogromnymi konsekwencjami.
Poza tym nawet jesli nie tylko dopuszczasz ale i chesz miec z kims dziecko, to nie oznacza ze nie wpadniecie wczesniej czy pozniej, majac juz jedno(a np obecnie nie chcecie kolejnego).
Duzo, mozliwe ze wiekszosc, aborcji jest wstalych zwiazkach i malzenstwach.
  • Odpowiedz
Nie uprawiasz seksu z ludźmi, z którymi nie dopuszczasz możliwości posiadania potomstwa i po problemie.


@r4do5: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ja #!$%@?ę, każdy seks ze strachem, że może skończyć się bachorem xDDD
Cudowne to jest jak fanatycy sami rujnują sobie wszystkie przyjemności w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doveo: drozsze do tego prawie nieodwracalne. A ludzie zwykle chca miec dzieci. Natomiast faktycznie wazektomia zyskuje na popularnosci na zachodzie, ale robia ja osoby ktore nie chca miec nigdy dziecka albo juz maja i nie ccha wiecej,.
  • Odpowiedz
drozsze do tego prawie nieodwracalne.


@Aster1981: Kosztuje około dwa tysiące i spokój na całe życie. Wyjdzie taniej niż kilka skrobanek.

A ludzie zwykle chca miec dzieci.


Można zamrozić spermę albo adoptować.
  • Odpowiedz
@doveo: zamrozenie spermy kosztuje sporo w tym pozniejszy "abonament", u nas to praktycznie niespotykane.
Adopcja zdorwego dziecka, nie z ciezkiej patologii, jest niezwykle trudna i tez rpawktycznei niespotykana. Ponad to ludzie chca raczej swoje dzieci.

Nie wiem po co zmyslasz takie debilizmy.
  • Odpowiedz
zamrozenie spermy kosztuje sporo w tym pozniejszy "abonament", u nas to praktycznie niespotykane.


Na pewno wyjdzie taniej niż 10 aborcji. I jest spokój na całe życie.

Nie wiem po co zmyslasz takie debilizmy.


@Aster1981: No właśnie nie wiem, po co to robisz. Przestań brandzlować się tą aborcją, bo to niesmaczne.
  • Odpowiedz