Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa
Gdybyście musieli wybrać w wyborach (załóżmy, że do sejmu) pomiędzy Konfederacją a Lewicą (tylko te dwie partie) to na którą byście zagłosowali i dlaczego? W czym jedna jest lepsza od drugiej? Dojście do władzy której byłoby korzystniejsze dla Was?
Pobierz XD__ - #polityka #4konserwy #neuropa 
Gdybyście musieli wybrać w wyborach (załóżmy, ...
źródło: comment_1616507004xCcqnEyqrrElhbo5j8fcMW.jpg

Prędzej zagłosował(a)bym na

  • Konfederację 33.8% (273)
  • Lewicę 66.2% (534)

Oddanych głosów: 807

  • 74
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Kiedyś Razemki na swojej stronie udostępniły kalkulator podatkowy. Można było zobaczyć ile Ci zabiorą z pensji i opodatkowanie rosło już w okolicach 3500 brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te dzbany uznają bogactwo za tak śmieszne kwoty. No a przy 10 000 zł brutto opodatkowanie to 33%. I tak się żyje w tym chlewie gdzie socjaliści dostali się do sejmu ( ͡° ʖ̯ ͡°
Konfa bo chcę niskich i prostych podatków, które dotyczą wszystkich obywateli. Państwo opiekuńcze w wykonaniu lewicy jest niemoralne bo daje rybę a nie wędkę, i to rybę zabraną siłą komuś innemu pod przymusem


@m4cias:

jak skończysz podstawówkę, nauczysz się języka, pojedziesz do UK, Kanady czy Niemiec i zapewnisz sobie obywatelstwo, to szybciutko wrócisz na ten tag i przeprosisz, jak państwo jest sprawne to żaden socjal nie boli bo;

waluta jest mocna
w sensie, te wasze g0wno przykładziki w stylu 'ebebeb bo ktoś jest patusem a ja na niego robię! >:(' są debilne i można je obalić prostym; nie wiesz czy akurat na niego robisz, bo nie ma jak tego sprawdzić
@Neubert: ze strony którą podałeś:

Stawka 22% obejmie większość polskich pracowników, 33% zapłacą wysoko wykwalifikowani, dobrze zarabiający specjaliści. 44% i 55% to stawki dla bardzo wysokich dochodów, odpowiednio od kwot powyżej 120 i 250 tysięcy rocznie. Tyle zapłacą bankierzy albo zamożni właściciele firm. Listę kończy stawka 75% — podatek „dla prezesów” — odprowadzony od nadwyżki ponad 0,5 mln złotych.

120 tys. rocznie to 10k miesięcznie brutto czyli 6 z kawałkiem netto
@qwarqq: imo to oni nic nie osiągną nawet jakby mieli i milion ulgi, mogę się założyć o wszystko, jakiś 0.12% może coś osiągnie, ale reszta będzie siedzieć i płakać że państwo ich okrada

ich nawet na kredyt nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)