Wpis z mikrobloga

@Krogalik: no właśnie ja też się obawiałem, że zostaną nawyki zza kółka ale na moto to skupienie jakbym pierwszy raz jeździł po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Dawidwloch: ogólnie miasto to banał tylko plac może sprawić trudności, chociaż teraz chyba obniżyli pachołki więc trudniej zahaczyć.
@Dawidwloch: Ja na pierwszych jazdach jezdzilem po placu gladiusem i jako tako mi szło zalapalem szybko co i jak. Jak się zapisalem na egzamin i była możliwość tylko na mt-07 to zmienili mi w szkole motocykl i okazało się ze jest polowe łatwiej na mt. Lepiej reagował na gaz był lżejszy o łatwiej było na tych slalomach się kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dawidwloch: ahhh. Też miałem robić, ale zanim zrobiłem to kupiłem skuter 50ccm i w PL na dowód mogłem jeździć, myślałem że w Niemczech jest tak samo.... otóż nie jest. Ale i tak jeżdziłem #!$%@? (wiem że to źle ale #!$%@? nue myślałem logicznie) i miałem 2 wypadki. 1. Rozwaliłem sobie bark na wiadukcie w nocy jak jechałem po alko. Bylo ślisko. 2. Przeleciałem przez rów i odniosłem wiele obrażeń. W tym
@iwannafreshstart: O co dokładnie pytasz ?

Jeżeli chodzi o egzamin teoretyczny to poszło mi całkiem sprawnie. Z nauki jazdy dostałem kod dostępu do jakiegoś portalu na którym odpowiadałem na pytania egzaminacyjne. Miałem dwa tygodnie na naukę. Poświęcałem na to 1-2 h co 3 dni.