Wpis z mikrobloga

@Erbrow mają strasznie dużo osób i wysyłka trwa trochę dłużej. Ale spokojnie - każdy kto zrobił misje dostanie ETH. Mi nie zaakceptowali połowy refow jeszcze bo mają problemy ze spamem osób dodajacych portfele ETH z krajów w których Coinbase nawet nie działa.. I jakoś muszą teraz to wszystko weryfikować etc.
@Erbrow no niestety. Jakoś tam kolejność wykonania misji musi być brana pod uwagę u nich. A miałeś pecha bo skończyłeś misje po tym jak zaczeli mieć problemy z weryfikacją takiej ilości zgłoszeń niestety. No ale na pewno dostaniesz ETH. Najpóźniej za 4 dni i 28h bo wtedy już koniec czasu na wykonanie misji jest ;)
@rastowy: ja mam od tygodnia "Pending" przy Coinbase, pozostałe taski zrobione. Na tickety support nie odpisuje. Ile u Ciebie trwało podpięcie walleta?
@mgr7
@Erbrow
Sprawdźcie konto Gods Unchained bo chyba potwierdzili konta. Mi refy zaliczyło już.
Dziś zakończyła się kampania w nocy i będą wszystko wypłacać. Za refy ma być do 2 tygodni od dziś. Nie wiem jak z coinbase ale powinno szybciej wpaść.