Wpis z mikrobloga

@Thachii: fascynujesz to za duże słowo. Na pewno ciekawi mnie psychika i życie takich osób. Co doprowadziło do tego, że stali się tym, kim się stali. Czy to bardziej predyspozycje genetyczne, czy jednak środowiskowe. Jak odbierało ich otoczenie.
Ten przypadek jest bardzo interesujący z wielu względów. Po pierwsze, nieznany jest jego biologiczny ojciec. Jego matka utrzymuje, że jest owocem romansu z jakimś wojskowym, zaś krążą plotki, że został poczęty w wyniku
@zielona_kulka: jak na swój wiek miał dość ostre i wyraziste rysy twarzy, np. bruzdy na czole, wąskie, zacięte usta, ale nie ponure. Jednocześnie nie sądzę, żeby wyglądał dużo bardziej staro niż przeciętny facet w jego wieku w tamtych czasach. Atrakcyjny był z pewnością, choć drobnej budowy ciała, przez co się nie wyróżniał. Można uznać, że z tego powodu nie sprawiał wrażenia groźnego fizycznie, co działało na jego korzyść. Zastanawia mnie wpływ
@zielona_kulka: Nic mi nie wiadomo na temat naukowego dowiedzenia zależności między pochodzeniem kazirodczym a potencjalnymi zaburzeniami ze spektrum psychopatii, jednakże jest zależność taka, że ze związków kazirodczych rodzą się osobniki "wybrakowane" genetycznie, niedorozwinięte albo schorowane. Ciekawi mnie po prostu, czy kazirodztwo może dać skutek w postaci psychopatii albo czegoś podobnego, co było u Bundiego.
Są takie plotki, że jego dziadek i ojciec to jedna i ta sama osoba, ponieważ nie udało
@zielona_kulka: Tak, jakaś babka psychiatra 7h go badała i to stwierdziła. Trochę krótko, ale może takie były wówczas procedury. Obecnie obserwacja trwa 60 albo 90 dni z tego co kojarzę. No ciekawe. Z tego punktu widzenia kara śmierci jest marnotrawstwem materiału badawczego, choć brzmi to cynicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej zaś strony, nawet jeśli miał ten chad, to nie przeszkadzał mu on planować ucieczkę i