Wpis z mikrobloga

@trozek: Cześć Tomek. Mam pytanie w związku z Twoją książką "Kosmos". Do osób w jakim wieku jest skierowana?
Zamierzam się z zakupem dla dzieciaków w rodzinie na prezent. Nie mam jednak wglądu do niej fizycznie, to trudno mi ocenić to samemu.
  • 4
@Szkarpet: dzięki że pytasz. To nie jest książka dla dzieci. Trudno tutaj stawiać konkretne granice, ale myślę, że nawet jak dzieciak jest mocno wkręcony w kosmos to chyba poniżej 10 roku życia byłby trochę pogubiony. No wiesz, zawsze może pooglądać obrazki, grafiki i poczytać opisy (jest ich b.dużo), ale nie sądzę żeby ją przeczytał w całości. Dla starszych już będzie dobrze. To jest książka która można czytać kawałkami, ma dużo grafik,
@trozek: dziękuję Tomek. W takim razie kupię dzieciakom za 3 lata ;). W w większości księgarniach internetowych nie było podanego przedziału wiekowego. Wyobraź sobie, że na Ceneo i w jeszcze jednym miejscu widnieje 0-3 lat :D.

Mam w rodzinie parę dzieciaków, u których chcę bardziej rozbudzić ich zainteresowanie światem, zjawiskami fizycznymi, kosmosem itd. Twoja książka jest na liście. Teraz przynajmniej wiem kiedy ją kupić ;).