Wpis z mikrobloga

stoimy u progu ważnych wydarzeń
dwa lata i trzy miesiące minęły jak jeden dzień
czas pędzi nieubłaganie jak to śpiewała ania wyszkoni w piosence oczy szeroko zamknięte
studia dobiegają końca i za kilkanaście h nasi bohaterowie napiszą swój końcowy egzamin
Chada o dziwo nie wykopali z uczelni a właściwie to dzięki pisanym przez Mirka pracom i dobrym kontaktom z ciałem pedagogicznym był bliski zdobycia dyplomu z wyróżnieniem (gdyby nie jeden felerny semestr kiedy te dobre kontakty trochę się popsuły ( ͡° ʖ̯ ͡°))
nie udało mu się też niestety przeruchać wszystkich studenciar
ale próbował
i podczas tych prób jego buzdygan nurkował łącznie w 19 szparkach co oznacza że jest o krok od spełnienia swojego życiowego celu bara-bara z 20 różnymi simami
jego dotychczasowe zdobycze to kolejno
1. Kinga Przybysz
2. Cecylia Wilczek
3. Roksana Kolec
4. Tytania Jutrzenka
5. prof. Aniela Krzesiwo
6. Andżelika Przyjemniaczek
7. Samanta Serducho
8. Faustyna Kamelia
9. Irmina Giczoł
10. Nina Kaliente
11. Lora Kostur
12. Sara Myszka
13. Nina Kaliente
14. Balbina Biedak
15. Katarzyna Serducho
16. Marlena Brzytewka
17. Stella Terano
18. Marla Szkiełko
19. Bella Ćwir
20. ???

no i tu pojawia się problem
kto powinien być jubileuszowym dwudziestym partnerem Chada
Bella właśnie słodko śpi w chadowym łożu po namiętnym barabara z naszym ogierem i teoretycznie mógłby puknąć jej córkę którą właśnie bajeruje za ścianą xd
ale Kasandra wydaje mu się za mało wyjątkowa jako zwieńczenie jego życiowej aspiracji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bella jako żywa simowa legenda byłaby ok
ale ją już przegrzmocił niestety );
kosmitkę też już ruchał
no więc ktooooooooo

#chadimirek #simsy #simsowpis #seks
Chodtok - stoimy u progu ważnych wydarzeń
dwa lata i trzy miesiące minęły jak jeden ...

źródło: comment_1616355579LwThrAa6DtNbQTZMug2lId.jpg

Pobierz

no właśnie

  • Kasandra Ćwir 11.9% (5)
  • Mortimer Ćwir 31.0% (13)
  • Don Lotario 16.7% (7)
  • Mirosław Landgraab IV 31.0% (13)
  • jakaś simorośl 0% (0)
  • jakiś wamp 9.5% (4)
  • inna propozycja (kom) 0% (0)

Oddanych głosów: 42

  • 22
  • Odpowiedz
Wiadomo że bogaty sponsor który pomoże mu ustawić się 2 życiu zawodowym po zakończeniu edukacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybór jest tylko 1
  • Odpowiedz
nie da się chyba aktywować servo ani pokojówki w akademiku
hmmm julka fajna dupa ale nwm jedną nieletnią już ma na koncie i byłoby to mało spektakularne imo
wampira jeszcze nie ruchał hmmmmmmmmmm


nwm błąd zrobiłem z tą bellą straszny bo ona właśnie byłaby takim finałem fajnym

@hyperballad:
  • Odpowiedz
@Chodtok: jeszcze w koszyku rodzin jest całkiem ładny milf Esmeralda Hak, ale nie jest jakaś wyjąkowa
albo rodzina Otomana, tam jest babka w ciąży bliźniaczej (ciężarnej chyba nie bzikał)
  • Odpowiedz
mój osobisty faworyt to mortimer ale on #!$%@? potężnie na chada i może być to trudne
jest jeszcze opcja że przerucha kasandre na pocieszenie po tym jak don ją porzuci przed ołtarzem

@visas:
  • Odpowiedz