Wpis z mikrobloga

  • 1
@Wojt_ASR_: Racja racja z walusiem imo dogrywka bo ten jego ostatni cios tam nadgarstkiem wszedł, a co do głowy to dla mnie najtwardziej właśnie walus stał rusek i zales oboje głowy chowali
@xcky: a mi to on wygląda na chłopa który po prostu przyjeżdża #!$%@?ć i elo, bez żadnych szopek ani budowania swojego wizerunku dlatego myślę że długo w punczdałnie nie pobędzie bo im się to nie opłaca
@Wojt_ASR_: ale już przy 1 ciosie walusia rusek mu pokazywał, że celuje w ucho ;) i #!$%@?ł. Sam tak uderzał za każdym razem, a mógł troche niżej. Rusek może trzymał nisko szyje (zaleś tak samo) jednak jego każdy cios był czysty i bez problemów ;)
@blashot: No ale gdzie miał celować? Może w ruskiej wersji takie amortyzowanie jest dozwolone, ale z tego co mówili komentatorzy, u nas nie można tak chować brody. No a w sytuacji, gdy on ją tak chowa, to trudno z pełnym impetem dobrze trafić. Zaleś mnie tutaj średnio interesuje, bo o Walusiu piszę

@EjniaKK: jak to jest najbardziej rozpoznawalna osoba w tej dyscyplinie, znana prawie na całym świecie i dlaczego miałoby im się nie opłacać xD prędzej taki gość co wydaje odgłosy orka siepacza z Warcrafta 3 ( ͡ ͜ʖ ͡)