Wpis z mikrobloga

Polacy to naród panszczyznianych chłopów totalnie wykastrowanych z jakiejs walki o wyższe cele, nie zasslugijemy na wolność, żaden #!$%@? marsz nie ma sensu bez wsparcia kibiców póki środowisko kibicowskie się nie dołączy to nie ma z kim walczyć. Widocznie jest dobrze wszystkim, tylko w internecie Polacy mają jaja klikać na tych gówno stronach wp/onety/wypok ręce opadają. Kto ma jaja to niech wspiera się lokalnie i #!$%@? te obostrzenia jak chce w miarę normalnie żyć i w swoim gronie powiększa ta grupę uświadamiając rozmowa, dowiadywać się o pubach/knajpach/barach/silownia h itd w podziemiu i wspierać. Żaden covidiota ci nic nie powie, na ten naród wystarczy krzyknąć mieć trochę więcej w głowie i jest odwrót natychmiastowy oponenta. Jak mowie bez wsparcia kibiców/rolników albo górników te marsze to jest MALO i pezechadzka #!$%@? od alejki do alejki to wzbudza tylko zsnade wśród rządu.
#koronawirus
  • 10
@szyryfyry1: ale widzisz że kibice/górnicy/rolnicy mają to w dupie? Każdy robi swoje i się nie przejmuje obostrzeniami, tylko narodu polskiego, jako takiego, w to nie mieszaj, bo mało państw w swojej historii ma zniknięcie z mapy na kilka pokoleń, a potem powrót, mam w rodzinie Piusudczykow i to nie było małe wyzwanie w wieku 18 lat iść walczyć o ojczyznę o której słyszeli tylko z opowiadań dziadkow, my jesteśmy dalej tacy
@IceKoka: Widzę, ale zeby mieli w dupie obostrzenia to tak piąte przez dziesiąte jeśli mam być szczery (tu mam na myśli maski) przestańmy się już palowac historia, jesteśmy całkiem inni niż nasi dziadkowie i pradziadkowie, skutecznie nas wykastrowali z godności i walki o swoje. Widziałem to dzisiaj. Polak potupie nóżka w miejscu, pokrzyczy w domu, poklika w internecie, zrobi se herbaty i za 2 dni chodzi w kagancu i się zgodzi
@IceKoka: Dokładnie, zgadzam się z tym. Tyle że żyjemy w Polsce i najpierw na siebie się patrzę i ciężko mi przejść koło tego obojętnie, a jak już wpleciemy w to nasza historie to ttm bardziej się robi smutno, że jesteśmy takimi kastratami.
@doreczycielprawdyzosiedli: Wgl byłeś kiedyś na stadionie, że Ty do mnie to piszesz? Jeździłem za klubem od 14 roku życia, wyjazdów na koncie też mam pewnie bliżej 3 cyfrowej liczby, środowisko znam od podszewki i ultrasow i grupę sportowa. Co tu napisałem, co nie jest racja?.. 3bgruoy w tym kraju są jeszcze w miarę na poziomie jeśli chodzi o protesty. Górnicy, rolnicy i właśnie kibice. Napisałbym Ci więcej jeśli chodzi o tą
@szyryfyry1: no własnie, protesty w tym kraju to są na zasadzie - pokrzyczą, pojęczą i już po rewolucji.
A jakby w ich biura poleciały mołotowy, zaś ich rodziny bały by się wyjść z domu to by to trochę inaczej wyglądało.

U nas nie było i nie będzie naprawdę ostrych protestów.
@doreczycielprawdyzosiedli: To śmiedzmy w domu i czekajmy na cud, a rząd nas doprowadzi do ruiny w tym czasie i wprowadzi totalitaryzm. Wiem że kibice nie pójdą z tym czy tamtym, ale podzieleni nie zrobimy nic. Napiszmy na prześcieradle "otworzymy stadiony" i siedzmy dalej na wałach dopingujac klub. Jedynie Legia pokazała jak to powinno wyglądać. Widocznie jak mówię, dobrze się żyje.