Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: @Fasol88: ja jak zwykle się cieszę z pomarańczowych paneli i łączników z nadzieją że kiedyś zrobię coś większego z kilku zestawów w tych kolorach xD
  • Odpowiedz
widze, ze nie tylko ja krytycznie patrze na to jak to wyglada


@piotrveyner: no bo serio to tak sobie wygląda (mówiąc politycznie poprawnie). Co nie zmienia faktu, że pewnie i tak go kupię xD
  • Odpowiedz
@damw: zaluje, ze oni tak totalnie bez gustu dobieraja kolorystyke i naklejki tych klockow, jakby rzeczywiscie pod 10-12 latkow je dobierali. Tak jest praktycznie z kazdym zestawem z tej serii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrveyner: tylko licencjonowane sety mają w miarę spoko naklejki, ale racja, większość techniców ma jakieś płomienie i czaszki dla dzieci które mocno obrzydzają te modele :/
  • Odpowiedz
@damw: Ty nawet fajne zestawy Niango jestes w stanie wymienic, ale to i tak nic nie zmienia. Jak znajdziesz 10 zestawow spoko wygladajacych z ostatnich 20 lat, gdzie bylo 200 zestawow w sprzedazy z danej serii, to wciaz 95% oferty wyglada jak gowno i to jest fakt w przypadku Technicow. Obrzydzaja te modele kolorami i naklejkami, zwlaszcza nielicencjonowane
  • Odpowiedz
@piotrveyner: ale to przecież nie jest do końca prawda. Te obrzydliwe najlejki zazwyczaj są w tych najtańszych i najmniejszych zestawach (których dorośli i tak dla siebie nie kupują). Średnie i duże technic zrobione są z "lepszym gustem" i zazwyczaj albo nie mają w ogóle tych naklejek, albo mają je spoko

ale to i tak nic nie zmienia. Jak znajdziesz 10 zestawow spoko wygladajacych z ostatnich 20 lat

wrzuciłem ponad 10 a
  • Odpowiedz