Wpis z mikrobloga

@panato: Pedały są projektowane pod kątem działania sił prostopadłych do osi, nie wzdłużnych. Myślę, że jeden model homoseksualisty nie odczuje różnicy, a drugi zacznie wydawać dziwne dźwięki po n-zawieszeń.
  • Odpowiedz
@panato: Tu zaś rzucę praktyką: przyjeżdżają do nas rowery na serwis z objawami "stuki z okolicy suportu". Tak to zazwyczaj notuję w uwagach. Na co inż. mechanik odpisuje literami na pół kartki A4: "PRAWY PEDAŁ". Ostatnio było to jakieś lepsze jednostronne, mało używane Shimano SPD.
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: ja tam podobnych używam. Nic negatywnego jeżeli chodzi o pedały nie zauważyłem.

Ważne żeby odpowiedni zamontować. No i łatwo ścianę pobrudzić jeżeli jest to na wyższej wysokości. Bo jednak często się oponą otrze o ścianę
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Idz #!$%@? być mądry gdzieś indziej samiczko.
@panato: otóż to, jakieś nawet 3 rzędy, jak 10kg rower wisi pod kątem za pedał, więc realnie jakieś 5-6kg może tam obciąża, ale samiczka_alfa musi się wymądrzyć :D.
@JaTobieTyMi: Mam podobne (ale oryginalne i lepsze) te wieszaki. Za 24zł sztuka, gumowane. Jak sie przypomnisz jutro to podrzucę link.
Polecam z całego serca, poszperaj w moich komentarzach, gdzieś wrzucałem jak to odstaje.
uysy - @AdwokatBoga: Idz #!$%@? być mądry gdzieś indziej samiczko.
@panato: otóż to,...

źródło: comment_1616285755I4Nvcsgn4BqSZM4P2VdYJL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@uysy: lubię tak sobie posiedzieć wieczorem, popatrzeć na te rurki, sączyć jakiś trunek i wspominać wyjazdy, taki Beskid Niski... To są te detale w życiu :)
  • Odpowiedz