Wpis z mikrobloga

Iza i Kamil pasują do siebie takim poziomem "karyńskości" Laura i Karol pasują do siebie stylem boho ale nie będą razem bo Laura i Maciek w oczach ekspertów pasują do siebie traumatycznym dzieciństwem jako DDA a Karol i Iga jeżdżeniem na rolkach i posiadaniem kota. Liczę na to że Iga coś odwali bo z całej 6 uczestników to ona ma największe pokłady chaosu i potencjał na rozruszanie tego sezonu. Doceniamy proszę takich ludzi. Inaczej grożą nam waniliowe norniki jak Anita i Adrian, gdzie jedynym szaleństwem będą pozowane sesje w kaszkietach.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 30
@Dewasta: Od początku mam takie samo zdanie i dlatego widziałam ją już na starcie z Karolem. Facet jednak jest za młody żeby pocieszyć się może i fajną ale niezbyt piękną dziewczyną.
Poza tym Iga w odcinku specjalnym oznajmiła że nie lubi imprez w klubach bo klubów nienawidzi a na mirko już została zaszufladkowana jak imprezowiczka i dziwka. Bo śmiała powiedzieć o południowcach. Jakby taki Karolek powiedział że lubi latynoski to nikt
@arinkao: O południowcach mówiła na 100% Chorzewska a nie sama Iga. Zastanawiam się więc czy to nie jest trochę naciągnięte tak jak wysoki brunet Martyny wałkowany przez pół sezonu przez lektora. Podwójne standardy to już swoją drogą.
@arinkao:

Poza tym Iga w odcinku specjalnym oznajmiła że nie lubi imprez w klubach bo klubów nienawidzi


Tak tak, ja też słyszałem od lasek >25 lat, że one klubów nie lubią, wolą siedzieć w domu, szukają poważnego związku :3. Dziwnym trafem później okazywało się, że praktycznie za każdym razem nie miałem do czynienia z szarymi mychami, które po prostu od zawsze unikały tego typu zabawy, ale z laskami, które wcześniej ostro
@brunetroll089: Serio? Gość który bez powodu oskarża, wyzywa i oczernia innych będzie mi teraz prawił morały o słabościach i klasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Powiem ci coś, każdy średnio inteligentny człowiek identyfikuje takie zachowanie jak twoje z kompleksami seksualnymi, głównie z zalaniem mózgu przez niezużytą spermę, niewielkim członkiem i szeregiem ciężkich zaburzeń które mają źródło w niskim poczuciu wartości.
Jestem przekonana że każdego z tych facetów broniłbyś
@szamankasmok: Ale przecież Iga i Kamil mają inne daty ślubów. Przez karyńskość rozumiem potocznie ujmowaną przeciętność środowiska które nie jest ani specjalnie patologiczne, ani inteligenckie, ani artystyczne. Taka typowa polka.