Wpis z mikrobloga

Jak w Fallout 4 rekrutować ludzi do zamku?

Dopiero go przejąłem i chciałbym by tam byłą główna baza ale na chwilę obecną siedzi tam jeden gość tylko i nie wiem jak ogarnąć więcej ludzi :/

No i czy te najtańsze wieżyczki, które nie wymagają prądu działają? są jakieś takie opadnięte, jakby umierały xD

#fallout #fallout4
  • 10
Pomagałem tam jakimś ludziom ale było ich najwyżej dwóch i oni coś tam dzięki za pomoc - dołączymy do was no ale nie widzę żeby dołączyli :(
@Lesrley: A postawiłeś ten nadajnik do zwoływania osadników? Możesz też ludziom z innych osad kazać przenieść się do Zamku, tylko chyba musisz to robić indywidualnie z każdym. Im więcej wody, łóżek i jedzenia tym więcej ludzi będzie przychodzić. Maks na osadę to 10 ludzi + 1 dodatkowa za każdy punkt charyzmy.
@pianinka: 10 tylko? ;/

Chciałem w tym zamku zrobić sobie taką wielką osadę, zbudowałem już ze 20 łóżek i jest sporo wody no ale jedzenia zero bo nie ma kto uprawami się zajmować :/

Idę zobaczyć jak to wygląda, dziękować :)
@pianinka: A orientujesz się jak wygląda sytuacja z tymi wieżyczkami?

Ustawiłem te co wymagają prądu i one tak fajnie się kręcą i mają działko do przodu a te które nie wymagają są opadnięte - to raczej nie działają?
@Lesrley: Jak dobijesz charyzmę do 10 to będziesz miał 20 akurat ;) Jedzenie chyba możesz też zabrać z jednej osady i sobie przenieść do drugiej, plus jest jeszcze ten perk Burmistrz, który pozwala ci linie zaopatrzeniowe tworzyć między osadami.
@Lesrley: To nie mam pojęcia, z tego co pamiętam to powinny terkotać tak trochę. Do osadników musisz podejść w trybie budowy włączonym i tam gdzieś powinna być opcja "przenieś" czy coś podobnego i jak to klikniesz to się otworzy lista osad, do których możesz go wysłać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: musisz wejść w tryb budowania i gdy podjedziesz do któregoś z wieśniaków i podświetlisz go to tam pisze ruch, klikasz i powinno wyświetlić Ci się liste osad których masz, a gdzie chcesz go wysłać.