Wpis z mikrobloga

@Neubert: Przyznam się szczerze, bazując na absolutnie niczym, poza moim wewnętrznym głosem, że dla mnie ten cały Tymek to trochę ofiara pisowskiej propagandy. Wydaje mi się, że on jest takim troche #!$%@? kolesiem, który został wciągnięty do polityki wyłącznie dla umacniania wizerunku Szydło jako katolickiej madki polki, z którą stare baby mogłyby się identyfikować. Nie wytrzymał szumu medialnego, odszedł, no ale z wykształceniem magicznym to pracy za bardzo żadnej nie
  • Odpowiedz
@Neubert: Ktoś jeszcze miał wątpliwośći, że Konfederacja ma jakiekolwiek inne priorytety, niż "aby lewaków dupa bolała"? Co raz częściej mam wrażenie, że oni by nawet komunizm w Polsce poparli, jeżeli tylko miałoby to uderzyć w LGBT/lewaków/kobiety. A co śmieszniejsze, PiS zdaje się dobrze o tym wie i raz za razem wykorzystuje swojego cichego koalicjanta.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Generalnie mam podobne spojrzenie, z ta jednak uwagą, że to nie jest już małe bobo, które za rączkę trzeba prowadzić. Jakby miał jaja, to by wyszedł i powiedział, że on ma dość tego syfu, dajcie mi wszyscy spokój i zaczął żyć na własny rachunek, a nie po cichutku korzystał z pomocy ustawionej mamusi. Wtedy by można nawet przybić piątkę i życzyć powodzenia. A tak chciałby zjeść ciasteczko, czyli czerpać
  • Odpowiedz
@Anthermil: Wiara w to, że były koalicjant Kaczyńskiego stał się nagle wolnościowcem-idealistą i w polityce jest dla dobra obywateli, to jest w ogóle naiwność pokroju wiary w to, że 500+ jest programem zwiększającym dzietność xd
  • Odpowiedz
@Neubert: MERYTORYCZNA OPOZYCJA XD

OJ TAM OD RAZU PRZEKRĘTY, TO ZGODNE Z IDEĄ WOLNEGO RYNKU - NA WOLNYM RYNKU I TAK NIE MA ŻADNYCH REGULACJI I SOBIE MOŻNA ROBIĆ CO KTO CHCE. NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY PAN KACZYŃSKI NIE BYŁ SMUTNY.
  • Odpowiedz
@Neubert: #!$%@? się, że Objatek kupuje nieruchomości jest bez sensu i to jest dokładnie ten sam schemat jaki robił PiS z zegarkiem Nowaka: bogaty, więc pewnie nakradł. Problemem jest nacjonalizacja rynku przez Orlen, a nie to co robi Obajtek z zarobionymi pieniędzmi.

#!$%@? się o to, że Obajtek w swojej prywatnej firmie zatrudnił syna znajomej to też bezsens, bo sendnem sprawy są granty jakie ta firma dostała. To czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neubert: Konfederacja murem za etatystami?

Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić, że partia idącą po władze z hasłem o wolnym rynku i priorytetem jakim jest gospodarka staje w obronie naprawdę obrzydliwego etatysty, oligarchy wręcz.
  • Odpowiedz
Przyznam się szczerze, bazując na absolutnie niczym, poza moim wewnętrznym głosem, że dla mnie ten cały Tymek to trochę ofiara pisowskiej propagandy. Wydaje mi się, że on jest takim troche #!$%@? kolesiem, który został wciągnięty do polityki wyłącznie dla umacniania wizerunku Szydło jako katolickiej madki polki, z którą stare baby mogłyby się identyfikować. Nie wytrzymał szumu medialnego, odszedł, no ale z wykształceniem magicznym to pracy za bardzo żadnej nie dostanie, dlatego poprosił matkę, sprawczynię całego zamieszania, o pomoc. Niby trochę to śmiedzi, no ale z drugiej strony typ jest jakimś podrzędnym przedstawicielem handlowym w prywatnej firmie, a nie członkiem rady nadzorczej Orlenu czy jednym z wielu "doradców" przy prezesie SSP, ssącym siano za nic. Nie wiem, może się mylę, ale sprawa tego całego Tymka to dla mnie historia skrzywdzonego chłopaka, który padł ofiarą brudnej polityki.


@bacaa90: @Takiseprzecietniak: ja bym dał na wstrzymanie z takimi opiniami bo nie znamy jego zarobków.

Cóż z tego, że "podrzędny przedstawiciel", skoro może się nagle okazać, że będąc melepetą bez grama wiedzy i doświadczenia kosi tam 10k, "załatwił" jakiś deal z Orlenem i dostał za to 20k premii i
  • Odpowiedz
@Neubert: #!$%@? się, że Objatek kupuje nieruchomości jest bez sensu i to jest dokładnie ten sam schemat jaki robił PiS z zegarkiem Nowaka: bogaty, więc pewnie nakradł. Problemem jest nacjonalizacja rynku przez Orlen, a nie to co robi Obajtek z zarobionymi pieniędzmi.


@Priya: No właśnie chyba nie rozumiesz. Problem polega na ty, że wartość zakupu przekracza kilkukrotnie jego pensję. A można to dokładnie sprawdzić bo jako radny musiał
  • Odpowiedz