Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem propozycję z #santander o kartę kredytową na której miesięcznie mogę otrzymać do 50zł cashbacku za płatności kartą, Pani powiedziała, że to przez pierwszy rok, ale po roku mogę bezpłatnie zrezygnować. Pytanie do was, czy w tych kartach kredytowych nie ma żadnych haczyków? Nigdy z takiej nie korzystałem.

#bankowosc #banki #kiciochpyta
  • 5
@cherrz: Jak spłacasz w terminie, pilnujesz liczby transakcji miesięcznie (Santander wymaga dziesięciu) oraz nie wypłacasz gotówki to karta jest darmowa.
No i kwestia ile musisz wydać, żeby mieć te 50zł z powrotem... :)
@cherrz: @adi234: taka promocja istnieje, to już jej kolejna edycja (w pierwszej wziąłem udział). Szczegółowe prześwietlenie możecie znaleźć tutaj: https://bankobranie.blogspot.com/2021/02/800-zl-z-karta-kredytowa-visa-edycja-iii-santander-bank.html

Choć taka prawda, że ciężko może być wycisnąć te 50 zł miesięcznie, bo zwrot wynosi 1%, więc trzeba by miesięcznie wydawać 5000 zł, żeby zyskać cały przewidziany moneyback. Sporo.

Efektywniej wychodzi promocja karty w Citibanku, w której zgarnąć można bon Allegro o wartości 400 zł (wystarczy wykonanie płatności na sumę