Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
czy ktoś w miarę obiektywnie może się wypowiedzieć o poziomie trudności informatyki na PK zaocznie?
Dam sobie spokojnie radę jednocześnie pracując, jeśli obecnie maturkę z matematyki rozszerzonej napisze na jakies 70%?
Szczególnie obawiam się czy matematyka i fizyka jest do przejścia.

#pk #studia
  • 8
  • Odpowiedz
@andrzej_kowal: jestem na dziennych, natomiast zaoczni idą tym samym tokiem nauczania jeżeli chodzi o przedmioty główne. Jest sporo nauki, szczególnie żeby przejść pierwsze semestry, w których jest od groma matematyki, jednak wszystko zależy od tego na jakiego profesura trafisz. Jeżeli pracujesz na pełny etat to możesz mieć mały problem z pogodzeniem nauki i studiów.
  • Odpowiedz
Po liceum - rozszerzalem matematykę i tez z niej się dostałem. Jeżeli się rekrutujesz z informatyki, to będzie sporo roboty, żeby nadrobic matme
  • Odpowiedz
@andrzej_kowal: ja jestem po inż na WIiT (wcześniej WFMiI), na zaoczne przyjęli mnie z 76% podstawowej matematyki, poziom nie jest super wysoki, można się prześlizgnąć przez studia nie robiąc nic, można też trochę się nauczyć, na początku matematyka może odrzucać, ale jest też dużo materiałów dostępnych więc to nie problem i można skupić się na potrzebnych przedmiotach
  • Odpowiedz