Wpis z mikrobloga

Cześć,
szukam pierwszego poważnego auta dla rodziny 2+1,
Z rodziny dostałem propozycje odkupienia renulta fluence z 2010r, benzyna 1.6 z przebiegiem 50k km, pierwszy właściciel.
Wnętrze bardzo przestronne, ale martwi mnie trochę kufer, bo czasem w kombi ciężko nam się spakować, za to wnętrze pasażerskie jest bardzo przestronne.
Cena jeszcze debatowana ale poniżej 25 tyś zł. Co sądzicie o aucie ?
#motoryzacja
  • 11
@fok_fok: dziecko już trochę podrośnięte czy w fazie wózkowej? Bo jak z wózkiem to średnio widzę pakowanie go do sedana. Może być ciężko. Auto to takie trochę Megane z dupą, jak kiedyś się nim interesowałem to zauważyłem, że środek bardzo szybko się niszczy i wyciera. Podobnie jak sprawa z Clio/Thalia po prostu wariant sedan robili w tych "gorszych" fabrykach w Turcji. To auto raczej budżetowe więc nie oczekiwałbym cudów.

Silnik 1.6
@fok_fok: ja od siebie mogę polecić Toyotę Avensis albo Verso. Przestronne i niezawodne fury. Raczej polecam też silniki benzynowe niż diesle. Zakładasz gaz i jeździsz za półdarmo. Co prawda bardziej zadbane modele chodzą w okolicy 30 tys. aczkolwiek idzie coś znaleźć w twoim budżecie :)
@fok_fok: znajomy niedawno sprzedawał lagunę III za 27k bodajże, co do przebiegu nie wiem, po FB widzę że było wpisane 230k, więc jak na diesla niski( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kto by tam licznikom wierzył.
50k w aucie z 2010 to dla mnie jakaś abstrakcja, ale może rzeczywiście ludzie kupują auta, żeby stały.