Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dendrofag: twierdzisz że Bóg zabił by setki tysięcy ludzi przez te burdele i skrobanki? Dzieci też? I obozy koncentracyjne to też sprawa Boga? Sorry, ale jakoś tego nie kupuję, przynajmniej sugerując się Nowym Testamentem...

Btw mógłbyś przestać wszystkich w koło usilnie moralizować, widziałem jak oprócz twierdzeń które głosisz mocno odmawiasz wiary w pandemie, co samo w sobie naraża ludzi którzy Cie czytają na utratę zdrowia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dendrofag: oj, a co z miłosiernym dziadkiem z chmurki który po akcji z arka Noego obiecał że nie będzie zsyłał kar i plag na ludzkość? Co z tą obiecaną wolna wolą i obietnicą że jedyna kara jaka kogoś spotka będzie na sądzie ostatecznym?


@bartolomis może Ty się odniesiesz? W końcu obaj z dendrofilem jesteście zapatrzeni w dziadka z chmurki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tak, jeśli będziesz grzeszył, to spotka cię kara. Jeśli się nie nawrócisz to nie masz szans żebyś jej uniknął i być może nawet pójdziesz do piekła. Na wieczność. Bez możliwości wyjścia. Na własne życzenie.


@dendrofag: O ja #!$%@? aż mam ochote zrobić sobie aborcje ze strachu że mogłabym urodzić takiego potworka xD
  • Odpowiedz
Pan Bóg ukarze każdego grzesznika, w tym lub w przyszłym życiu.


@dendrofag: to akurat jest prawda, jak mówi znane powiedzenie 'jak Pan Bóg chce kogo ukarać, to mu najpierw rozum odbiera', sprawdza się idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoja droga Bóg ma ciekawe podejście do światopoglądu, skoro ludzie ze zlewaczalych krajów żyją całkiem dobrze, a ci z katolickich niezbyt ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Pan Bóg ukarze każdego grzesznika, w tym lub w przyszłym życiu.


@dendrofag: wszyscy cywile, którzy zginęli w Warszawie w okrutny sposób byli grzesznikami? I czy zdajesz sobie sprawę, że nawet jeżeli Bóg istnieje, to szansa że wyznajesz jego odpowiednią wersję jest niemal zerowa? Innymi słowy, jeżeli Bóg istnieje to na 99,(9)% trafisz do piekła, i jest to fakt. Nie przeraża cię to?
  • Odpowiedz
ależ was musi boleć prawda, że Pan Bóg ukarze każdego grzesznika


@dendrofag: Czyli dobrze myślałem, na początku pan buk był z Polakami, potem razem z nazistami urządzał sobie masowe ludobójstwa a następnie szedł z armią czerwoną na Berlin.
  • Odpowiedz
twierdzisz że Bóg zabił by setki tysięcy ludzi przez te burdele i skrobanki? Dzieci też? I obozy koncentracyjne to też sprawa Boga? Sorry, ale jakoś tego nie kupuję, przynajmniej sugerując się Nowym Testamentem


@mrgruszka: Przecież według bliskowschodnich wierzeń bóg był bestią gorszą do szatana(którego sam stworzył). Dziadek na chmurce który wszystkich kocha to fikcja.
  • Odpowiedz