Wpis z mikrobloga

Maryja w sierpniu 39 roku powiedziała do Jezusa: pomogę Polakom, tak jak pomogłam w 1920 z Bolszewikami. A Jezus odrzekł na to: "Za te 400 burdeli w Warszawie, muszę zgładzić 10 milionów Chińczyków, "Co?" - odpowiada Maryja. "I 27 milionów Ruskich, jak ja ich nienawidzę!". "Ale synu!" - odrzekła Maryja Panna. "Dajmy do tego Greków i Francuzów, no i Polaków - wszystkim dowalimy!" "Ale synu, to nie chrześcijańskie!". Na to odezwał się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartolomis: wyprowadź mnie więc z błędu i jeszcze raz proszę, odnieś się do całości. Co więcej, czy Hitler i Stalin byli w takim układzie boskimi wysłannikami i ze względu na to że działali zgodnie z wolą boga są w raju?
  • Odpowiedz
@dendrofag: Ale Cię musi boleć prawda, że Zeus, ukarze każdego niewiernego , w tym lub przyszłym życiu.

Tak, jeśli będziesz bluźnił przeciwko Olimpowi, to spotka cię kara. Jeśli się nie nawrócisz i nie złożysz ofiary z byka, to nie masz szans żeby
jej uniknął i być może nawet pójdziesz do Tartaru. Na wieczność. Bez możliwości wyjścia. Na własne życzenie.

Schodząc z prawdy nie
  • Odpowiedz
@Niggalke: jeden osobnik #neuropa wrzucił śmieszki z maturzystów albo studentów, że się modlą o dobry wynik na egzaminie "a pszeciesz panbuk nie pomaga bo powstanie warszawskie", na informację, że Warszawiacy nie chcieli Jego pomocy, więc uszanował ich decyzję, autor zamiast skasować wpis zaczął snuć #urojenialewakoidalne a potem lemingi zaczęły je przeklejać i stąd to całe zamieszanie #bekazpodludzi
  • Odpowiedz