Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki adapter/transmiter Bluetooth do podłączenia z gniazda zapalniczki samochodowej polecacie? Niestety w Alfie Mito nie mam AUXa w radiu fabrycznym a chciałbym słuchać Spotify w samochodzie, więc to chyba jedyna opcja

Jest to warte rozważenia? Jak z jakością muzyki przy takim rozwiązaniu? Myślałem o czymś takim:

https://allegro.pl/oferta/adapter-odbiornik-bluetooth-4-0-samochodowy-radio-10087635999

#bluetooth #alfaromeo #samochody #alfaholicy #aux
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie, mam równolegle bleu&me. Na telefonie ustawiam wefe jako odtwarzacz muzyki, a blueme jako słuchawkę


@123admin: Dzięki. A masz zwykłe audio czy Bose? Tytuły utworów są widoczne na wyświetlaczu?
  • Odpowiedz
@xer78: Bose to tylko kwestia głośników, ja akurat nie mam. Jak puszczam z wefy, to nie pokazuje tytulow. Pendrive z muzyka zostawilem w blueme, bo nie ogarnaelm jak na wefie zmieniac foldery XDDDD Slucham glownie po bt
  • Odpowiedz
@xer78: Pewnie, ale radio masz dalej to samo. Myślałem, że Ci o sam odtwarzacz chodzi. Wiesz co niby tak, mi mega brakowało odtwarzania muzyki przez bt. Mam sterowanie z kierownicy więc świetna opcja. Jakoś dźwięku też git.
  • Odpowiedz