Wpis z mikrobloga

@wolodia: masz rację, jest niewiarygodny

warto tylko w tym momencie pomyslec dlaczego tak jest. Kazdy kto teraz mowi to co ty, MA RACJĘ, i jest przy okazji pożytecznym idiotą na rzecz partii ¯_(ツ)_/¯

Chlopaki odcinając nas od informacji moga robic teraz co chca a kazda normalnie i zdrowo myśląca osoba jak ty powinna poddawać wątpliwości podobne cytaty.

Mam w tej sprawie podobne zdania jak juz przy setce podobnych akcji zafundowanych
  • Odpowiedz
@spere: Oczywiście Fejk. Z ciekawości sprawdziłem stronę TK i Wróblewski był faktycznie wnioskodawcą i reprezentował Sejm, ale jedyny zbliżony do w/w cytatu fragment jest znacznie dłuższy ma inny sens.

Domniemanego uzasadnienia zabiegu przerwania ciąży ze wskazań eugenicznych poszukuje się także we współczuciu dla rodziców, gdyż wychowywanie niepełnosprawnego dziecka wiązałoby się z ciężarami organizacyjnymi, finansowymi i osobistymi, lub w okolicznościach związanych z osobą samej kobiety ciężarnej, jej wolnością oraz określonym stanem
  • Odpowiedz
warto tylko w tym momencie pomyslec dlaczego tak jest. Kazdy kto teraz mowi to co ty, MA RACJĘ, i jest przy okazji pożytecznym idiotą na rzecz partii ¯\(ツ)/¯


@maciejasty: Doszukuję się prawdy i staram się być konsekwentny w dążeniu do uczciwości, niezależnie od opcji i poglądów politycznych. Porównanie tego do bycia "pożytecznym idiotą" mówi więcej o porównującym niż o mnie.

Groteskowy wręcz przykład plemienności w polskiej polityce.
  • Odpowiedz
@Priya: Dzięki za znalezienie źródła!

Tak jak myślałem, Wróblewski odwoływał się do dyskusji w kwestii ochrony zdrowa psychicznego rodziców, gdyż strona "anty" jest zdecydowanie przeciwna jakimkolwiek przesłankom do aborcji które nie wynikają z bezpośredniego zagrożenia życia matki. Oczywiście, strona "pro" jego słowa podkoloryzowano i dobrała je w taki sposób, aby wywołać jak największe wrażenie, najlepiej dotrzeć do swojego elektoratu który jest wrażliwy na właśnie takie hasła, a dodatkowo doskonale klikało
  • Odpowiedz
@wolodia: źle mnie odebrałeś ale nic sie nie dziwie.

staralem sie mocno podkreślić to, ze uważam cie za zdroworozsądkowego i normalnego i w dodatku uważam, ze masz absolutna racje.

Klopot w tym, ze oni żerują na tego typu osobach i niestety bardzo czesto (jak w przytoczonym przypadku trojki) wykorzystują ich.

Ja nie raz i nie dwa razy juz pisalem gdzies, ze nie ma dowodów, ze bez przesady, a pozniej okazuje
  • Odpowiedz
@spere: nigdzie nie mogę znaleźć tego tweeta, czy jakiegoś artykułu odnośnie tej wypowiedzi - tylko i wyłącznie "cytaty" - ma ktoś jakieś źródło ?
  • Odpowiedz