Wpis z mikrobloga

Mireczki, kończy mi się abonament w #plus i szykuję się na zmianę sieci, Plus mimo pięknie wyglądających map nie działa tak jak powinien. Rozważam #play #mobilevikings lub #virginmobile na kartę, zależy mi na jak największej ilości internetu (przy nielimitowanych rozmowach rzecz jasna) i jak najlepszym zasięgu. Dobrze by było gdyby była możliwość wykupienia pakietów roamingu w jakichś w miarę przyzwoitych cenach. Co polecacie?
  • 12
  • Odpowiedz
@saVazi3r: ja przeszedłem z Plusa do Flexa i jestem zadowolony z pokrycia zasięgu :)
Plus choć zasięg spoko to z czasem było coraz gorzej, ofiara własnego sukcesu - zwiększonego przyrostu klientów. Siec w sporej części miejsc po prostu przeciążona.
  • Odpowiedz
@miiihau: Tak, niestety kiedy bywam na wiosce nie łapie zasięgu wcale, z drugiej strony w mieście potrafi mi zrywać zasięg co parę minut. Tragedia
@play_polska: W grę wchodzi tylko oferta na kartę, abonament mi zbrzydł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saVazi3r: sieć Play jeszcze gorsza. Są rejony gdzie ładnie chodzi. Ale też są tragiczne. Za rok czy dwa jeszcze nie będą mieli roamingu krajowego. To może być katastrofa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saVazi3r: jeśli chciałbyś zmienić operatora tylko raz i już z nim zostać na zawsze i mieć najlepiej to tylko vikingi.
Wszystkie drogi prowadzą do vikingow ! Prędzej czy później
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@saVazi3r: Być może w jakiejś sieci będziesz miał gigabajt internetu więcej, albo 2 zł taniej za pakiet niż w Mobile Vikings. Ale jeśli chcesz obsługi, gdzie nie musisz czekać 15 min w kolejce na infolinii i po połączeniu jesteś gdzieś spychany, to serdecznie polecam Vikingów. Tu śmiało możesz zgłaszać nawet jakieś swoje pomysły i sugestie co do działania sieci. Jest to swego rodzaju społeczność, a nie tylko nr konta na
  • Odpowiedz
@saVazi3r:
Mogę polecić Vikings Mobile. Sam przeniosłem się do nich z playa.
Możesz wszystko sobie u nich załatwić z wyprzedzeniem i przeniosą Ci numer od razu po zakończeniu umowy u obecnego operatora.

Wszystko bez limitu + 20GB internetu za 25zł/mc.
Na pierwszy miesiąc z kodem ROKVIKINGA dostaniesz 100GB internetu. Jest z nimi bardzo dobry kontakt i co najważniejsze nie masz żadnej umowy, więc nie jesteś uwiązany na np.
  • Odpowiedz