Wpis z mikrobloga

Mireczki, kończy mi się abonament w #plus i szykuję się na zmianę sieci, Plus mimo pięknie wyglądających map nie działa tak jak powinien. Rozważam #play #mobilevikings lub #virginmobile na kartę, zależy mi na jak największej ilości internetu (przy nielimitowanych rozmowach rzecz jasna) i jak najlepszym zasięgu. Dobrze by było gdyby była możliwość wykupienia pakietów roamingu w jakichś w miarę przyzwoitych cenach. Co polecacie?
  • 12
@saVazi3r: ja przeszedłem z Plusa do Flexa i jestem zadowolony z pokrycia zasięgu :)
Plus choć zasięg spoko to z czasem było coraz gorzej, ofiara własnego sukcesu - zwiększonego przyrostu klientów. Siec w sporej części miejsc po prostu przeciążona.
@miiihau: Tak, niestety kiedy bywam na wiosce nie łapie zasięgu wcale, z drugiej strony w mieście potrafi mi zrywać zasięg co parę minut. Tragedia
@play_polska: W grę wchodzi tylko oferta na kartę, abonament mi zbrzydł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saVazi3r: sieć Play jeszcze gorsza. Są rejony gdzie ładnie chodzi. Ale też są tragiczne. Za rok czy dwa jeszcze nie będą mieli roamingu krajowego. To może być katastrofa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saVazi3r: jeśli chciałbyś zmienić operatora tylko raz i już z nim zostać na zawsze i mieć najlepiej to tylko vikingi.
Wszystkie drogi prowadzą do vikingow ! Prędzej czy później
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@saVazi3r: Być może w jakiejś sieci będziesz miał gigabajt internetu więcej, albo 2 zł taniej za pakiet niż w Mobile Vikings. Ale jeśli chcesz obsługi, gdzie nie musisz czekać 15 min w kolejce na infolinii i po połączeniu jesteś gdzieś spychany, to serdecznie polecam Vikingów. Tu śmiało możesz zgłaszać nawet jakieś swoje pomysły i sugestie co do działania sieci. Jest to swego rodzaju społeczność, a nie tylko nr konta na który
@saVazi3r:
Mogę polecić Vikings Mobile. Sam przeniosłem się do nich z playa.
Możesz wszystko sobie u nich załatwić z wyprzedzeniem i przeniosą Ci numer od razu po zakończeniu umowy u obecnego operatora.

Wszystko bez limitu + 20GB internetu za 25zł/mc.
Na pierwszy miesiąc z kodem ROKVIKINGA dostaniesz 100GB internetu. Jest z nimi bardzo dobry kontakt i co najważniejsze nie masz żadnej umowy, więc nie jesteś uwiązany na np. 2 lata. 

Niewykorzystany