Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prysznicov: jeśli chodzi o survival to szkoda strzępić ryja. Level w tej umiejętności nabija się wraz z ilością przebytych kroków, mi zajęło jakieś 1,5 dnia latania w te i z powrotem z buta (w między czasie robiłem pozostałe Skille (Noctisa i Ignisa choć ten ostatni był łatwy bo wystarczyło nakupić żarcia i ciągle kończyć dzień na campingu robiąc jedzenie które lubi Ignis)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Robiłem dwoma sposobami: gumka recepturka na gałkach i robienie sidequestów żeby zarobić trochę kasy i podbić ten Hunt Rank. Miałem jakiś 7-8 lvl Skilla Gladio
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PosiadaczKonta: na swoim przykładzie mogę powiedzieć Ci, że najlepiej zacząć od 7R lub XV Royal, walki w systemie turowym przynajmniej dla mnie na dłuższą metę są męczące i klasyczną siódemkę ukończyłem dopiero po przejściu 7R. Poza tym każdy Final to osobna historia nie powiązana z żadną inną częścią (poza małymi nawiązaniami i sequelami X-II, XIII i Lightning Returns) i praktycznie każdy dzieje się w innych realiach, są Finale nazwijmy to "średniowieczne",
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale to tylko moje zdanie, ktoś inny pewnie na początek poleci Ci z kolei trylogię z PS1 (7, 8, 9) i również może mieć rację.
Wydaje mi się, że nie ma jakby jednej idealnej części od której każdy powinien zacząć. Najlepiej poczytać trochę o różnych Finalach (bez spoilerów żeby nie popsuć sobie fabuły) i wybrać samemu
@PosiadaczKonta: właśnie, jak ta Persona, dobra jest? Bo tyle się o niej nasłuchałem i naoglądałem jaka to ona nie jest wow i w ogóle (głównie zagrajnik ale nic dziwnego skoro tam p5 to goty xD) i nie wiem czy nie wziąć w promocji na PS Store. Ten system turowy może bym jeszcze jakoś przebolał tylko nie jestem pewny jak ogólny gameplay poza walką wygląda
@epicreturn: Gram w cyfrową ultimate (była przeceniona gdzieś na 80pln) a kolekcjonersko na półce leży Royal który kusi mnie żeby go odpakować. Jeśli nie grałeś wcale to pakuj się w Royala mówią że to P5+DLC ale to trochę więcej niż DLC. Szkoda że oglądałeś materiały, pewnie dużo sobie zespiolowałeś. Co do samej gry powiem tak. Ja musiałem do niej dorosnąć. Na premierze zagrałem w demo i się odbiłem. Nie czułem klimatu
Chyba ją kupię bo wersja Ultimate Edition jest za 62,85 zł a akurat mam trochę grosza w portfelu PSN po kupieniu doładowania na enebie (polecam mocno doładowanie 100zł jakoś za 83zł) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do platyn, to na szczęście "wyrosłem" z taśmowego platynowania każdej gry czy gówna za 5zł jak My Name Is Mayo. Jedynie platynuję gry na których mi najbardziej zależy lub/i które naprawdę mi