Wpis z mikrobloga

@Schovany: Kładziesz się, kolce się wbijają, na początku trochę boli ale po chwili fajnie odpręża. Spoko rzecz. Swojemu tacie kupilam chyba z 4fizjo pod choinkę i dałam z 80 zł właśnie jak nie mniej.
  • Odpowiedz
@ruskitrol: jak ja to kocham ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś kupił produkt X w dobrej cenie o podobnej jakości/funkcjonalności względem "marki premium", to wyłącznie świadczy o jego zaradności/szczęściu z ustrzelonej okazji. Natomiast niektórzy ludzie, którzy zorientowali się, że udupili hajs czują nieodpartą potrzebę obnażenia się przed innymi komentarzem "mnie stać", a tak na prawdę nadal ich piecze odbyt, że dali się ostro wyr#@€ać
  • Odpowiedz
@Schovany Taka akupresura. Na początku boli, ale później jest bardzo przyjemnie, uczucie ciepła rozchodzące się po ciele, fajna rzecz. Na pierwszy raz polecam jednak w koszulce, bo jak kładziesz się gołymi plecami to masakra ;)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc zamiennik leku to nie jest dokładnie ten sam lek co oryginalny produkt. Substancja czynna jest ta sama, ale "wypelniacze" niekoniecznie, a do tego jest pewna tolerancja "dzialania" leku. Więc chyba jak najbardziej można powiedzieć, że tańsza mata jest zamiennikiem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fyuio: alibaba.com czyli matka aliexpress w ilościach hurtowych. Z minimum logistycznym możesz mieć na produkcie własne logo.
  • Odpowiedz