Wpis z mikrobloga

Za błyskawicę na masce PiSlicja przetrzepała auto Pani Annie by zabrać dowód rejestracyjny 4 razy w ciągu 3 miesięcy

Wrocławianka napisała skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich po tym, jak policja już po raz czwarty zatrzymała jej pojazd i zabrała dowód rejestracyjny pod byle pretekstem. Ostatnią interwencję z udziałem 4 radiowozów i 12 policjantów nagrała telefonem.


W ciągu 3 miesięcy wykonano drobiazgowe kontrole uczestnika protestów strajku kobiet. Gdy nic nie znaleźli... Pislicja uszkodziła samochód lub stwierdzała nieistniejace awarie, a po zabraniu rejestracji rżneła głupa że nie wie o co chodzi. Reżim PiS i ministra Zerro w formie. Sprawa trafiła do RPO

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #protest #strajkkobiet #ruchosmiugwiazd #policja
grubson234567 - Za błyskawicę na masce PiSlicja przetrzepała auto Pani Annie by zabra...

źródło: comment_1615804859VcyHYtH55TmKkC6Z7AC1lO.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Klepajro: obserwowałem ten fanpage jakieś 3 lata temu i mogę śmiało powiedzieć że musieli zmienić osoby zarządzające.. kiedys wartościowe treści i całkiem śmieszne żarty, a obecnie wychwalanie osób które zmarły 18 lat temu. Chcą sprawić aby naród kierował się w kierunku narodowym, wychwalanie bohaterów itp.
  • Odpowiedz
co oni tam pod maską szukają xD Psy to co najwyżej mogą sprawdzić stan ogumienia i głośność wydechu, na tym kończą się ich kometencje.


@Czarna_ksiazka
Wycieków. Wystarczy że ma trochę silnik olejem obsmarkany i już mogą wziąć dowód. Jak ma wydmuchana uszczelkę pod głowicą to mogą się przyczepić.
  • Odpowiedz
  • 9
Polska policja zawsze się kojarzy tylko z tym hasłem: "Słabi wobec silnych, silni wobec słabych" i tę dewizę powinni mieć na radiowozach
  • Odpowiedz