Wpis z mikrobloga

Za błyskawicę na masce PiSlicja przetrzepała auto Pani Annie by zabrać dowód rejestracyjny 4 razy w ciągu 3 miesięcy

Wrocławianka napisała skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich po tym, jak policja już po raz czwarty zatrzymała jej pojazd i zabrała dowód rejestracyjny pod byle pretekstem. Ostatnią interwencję z udziałem 4 radiowozów i 12 policjantów nagrała telefonem.


W ciągu 3 miesięcy wykonano drobiazgowe kontrole uczestnika protestów strajku kobiet. Gdy nic nie znaleźli... Pislicja uszkodziła samochód lub stwierdzała nieistniejace awarie, a po zabraniu rejestracji rżneła głupa że nie wie o co chodzi. Reżim PiS i ministra Zerro w formie. Sprawa trafiła do RPO

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #protest #strajkkobiet #ruchosmiugwiazd #policja
grubson234567 - Za błyskawicę na masce PiSlicja przetrzepała auto Pani Annie by zabra...

źródło: comment_1615804859VcyHYtH55TmKkC6Z7AC1lO.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarna_ksiazka: Nie wiem czy tak było w tym przypadku, ale wiem że tak jest. Wiem, bo mi kiedyś tak zabrali dowód. Z resztą gość właśnie w 3 minucie filmiku o tym gada. Nie masz zdefiniowanego ile to jest wyciek, czy litr jak sie wyleje czy wystarczy jedna kropla.

Nie staram się mówić że słusznie jej zabrali, ale maskę może podnieść choćby po to żeby sprawdzić vin. Taki kraj.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka:

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie kontroli drogowych policjant ma prawo dokładnie skontrolować Twój samochód pod względem sprawności technicznej. Sprawdzony może być układ hamulcowy, oświetlenie, stan szyb, silnik
  • Odpowiedz