Wpis z mikrobloga

@innigri: Może sprawdź czy dieta niskowęglowodanowa coś zmieni ( NIE KETOGENICZNA - kategorycznie nie w takiej sytuacji bo okres adaptacji cię zniszczy). Dieta niskowęglowodanowa to znaczy jeśli zjadasz 160g tłuszczów to możesz zjeść do 80g węglowodanów.
Dlaczego to miałoby pomóc, ach no wystarczy się edukować jak cukier działa  na nasz organizm a węglowodany to również cukier.
Oczywiście po wejściu w pełni w  dietę niskowęglowodanową  ale z głową czyli urozmaiconą wieloma różnymi produktami  powinnaś spróbować aktywować autofagię.
Ja od kąd zjadam jeden posiłek dziennie w czasie około 4 godzin z podkreśleniem tego co powyżej nie jestem już nerwowy a i czasem potrafię działać 2 dni co byłoby niewykonalne kiedyś a prawa jazdy zdałem za 2 podejściem kompletnie bez stresu tak jak gdybym siedział w domu (choć tu polecę ci materiał lekarza na yt 'Marek skoczylas' i na jego kanale wyszukaj frazę stres ( to też pomoże a nawet radziłbym od tego zacząć jeśli nie chce ci się zmieniać diety). Chociaż dieta jest najważniejsza moim zdaniem.
  • 2